Forum: Suport Breslo nu mi se vede produsul promovat

  • victoria.ghilas
    victoria.ghilas

    Astazi ar fi trebuit sa inceapa campania pentru acest produs
    www.breslo.ro/Product/Flori-Albe-Iar_1167880
    pe site-ul unica.ro. Eu un nu-mi vad produsul, nu este printre celelalte. Cum as putea sa rezolv problema?

    30.03.2014, 11:17:45
  • Arttime
    Arttime

    Produsele promovate apar in josul paginii doar dupa ce dai click pe un articol, nu apar pe prima pagina. Am intrat si am vazut produsul tau acolo.

    30.03.2014, 19:53:24
  • renato.s
    renato.s

    Mai gaseste cineva produsele promovate pe Unica sau doar imi blocheaza mie sistemul reclamele??
    Observ ca au modificat site-ul, iar acum numai gasesc produsul promovat din locul specific de la sfarsitul articolelor.

    13.11.2014, 21:37:08
  • renato.s
    renato.s

    Update:
    Ok, evident reclama este pe undeva prin pagina din moment ce observ cum contorul se modifica lent, dar totusi eu nu-l gasesc, probabil pe motiv ca vine blocat de sistem datorita schimbarilor facute pe site, iar acum majoritatea utilizatorilor numai primesc aceasta reclama.
    Acest lucru nu cred ca mi se intampla doar mie ,iar ca dupa 8 ore de campanie sa fie afisat produsul 120 ori este penibil desi aceasta pagina are un trafic de peste 200.000 de afisari zilnice, iar in trecut aveam peste 50.000 de afisari. Greu de crezut ca va trece de 1.000 in momentul de fata, dar multumesc oricum pentru campaniile irosite.

    update:
    dupa 12 ore si doar 260 afisari ? OMG.

    update:
    am primit confirmare ca nu functioneaza reclama pe site-ul lor, deci probabil nu-i recomandat sa-si faca altcineva momentan reclama pe Unica pana la remedierea situatiei.

    14.11.2014, 13:46:18