Forum: Bug-uri Nu pot acorda feedback !?

  • Onix33
    Onix33

    Am si eu o intrebare/nelamurire si sper sa ma "luminez" asupra ei cu ajutorul vostru: am cateva tranzactii finalizate in ultima vreme care asteapta sa le acord feedback, insa (spre neplacuta mea surpriza) nu pot face acest lucru, pentru ca nu reusesc sa bifez niciunul din calificative. Dau clic pe casuta respectiva si ramane inerta, nu se inregistreaza ca bifat.
    N-am mai patit asa ceva, iar in ultimul an am dat destule comenzi pe Breslo si la toate am lasat feedback dupa finalizarea tranzactiei.
    Acum incerc de mai multe zile, prima data am observat vineri si am crezut ca este vreo disfunctionalitate temporara a site-ului sau alta problema tehnica....
    Vi s-a mai intamplat? E ceva in neregula cu contul meu de cumparator si nu mai pot (nu mai am dreptul) sa acord feedback?

    Mentionez ca am eliminat deja suspiciunea asupra unor probleme tehnice la calculatorul meu si nici varianta "nu stiu cum sa acord feedback" nu poate fi luata in calcul.....

    Multumesc anticipat pentru orice lamurire m-ar ajuta sa "ies din ceata".

    21.12.2010, 10:06:36
  • user21
    user21

    cred ca s-a discutat prin alta parte (adica alt topic referitor la feedback) cum ca un client nu poate da feedback la o tranzactie anulata de vanzator.

    poate asta sa fie cauza?

    21.12.2010, 18:54:49
  • Onix33
    Onix33

    Sunt tranzactii finalizate cu succes. Tocmai mi-am primit produsele si sunt mai mult decat incantata de ele, vreau sa las feedback pozitiv.

    Am citit discutia la care faci referire, dar nu e cazul nostru.
    Multumesc,oricum, pentru raspuns.

    21.12.2010, 20:39:26
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Eu pot sa acord feedback (ca si cumparator) fara probleme. E foarte ciudat.
    Daca problema persista trebuie sa scrii la [email protected], poate au ei o solutie.

    21.12.2010, 21:07:50
  • Onix33
    Onix33

    Multumesc pentru sugestie Cinnamon, asa am sa procedez.
    Tocmai am mai facut o tentativa de a bifa calificativele din dreptul produselor, fara succes....Culmea este ca, sub produs pot scrie comentarii dar nu pot trimite feedback-ul, intrucat casutele nu sunt bifate.
    Ai dreptate, e ciudat....In ultima jumatate de an am cumparat o multime de accesorii de pe Breslo si am acordat de fiecare data feedback, ba chiar am revenit si dupa 3-4 saptamani asupra unei comenzi finalizate, si nu a fost nicio problema, niciodata pana acum...

    Sper sa se rezolve "bug"-ul, dupa ce am sa scriu echipei, la adresa indicata.

    21.12.2010, 22:09:04
  • Onix33
    Onix33

    Am descoperit, in sfarsit, care era misterul si am reusit sa acord feedback la comenzile finalizate.
    Se pare ca Breslo nu permite efectuarea acestei operatiuni de pe Opera, ci numai daca se incarca site-ul cu Internet Explorer.
    Desi fac cumparaturi pe Breslo de ceva timp, se pare ca e prima data cand incerc sa acord feedback de pe Opera si nu m-am prins ca trebuie sa schimb browswrul pentru aceasta operatiune, singura dealtfel care imi e imposibil de facut de aici, pentru ca, in rest, nu am intampinat niciun fel de probleme.

    Macar de-acum voi sti cum merg lucrurile si care sunt limitele tehnice pentru utilizarea siteului.

    23.12.2010, 10:14:09
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Ah, deci asta era!
    Eu folosesc Mozilla Firefox si nu am avut probleme. Daca vrei, poti sa treci si tu pe Mozilla, seamna destul de mult cu Opera.

    23.12.2010, 11:54:37
  • croseta.fermecata
    croseta.fermecata

    Cu Opera nu merge !Bine ca am si Internet explorer!

    14.01.2011, 12:43:11