Forum: Bug-uri Nu pot adauga produs nou in magazin

  • endlessisla
    endlessisla

    Buna ziua,

    Am nevoie de ajutorul dvs. Desi mi-am creat un magazin pe breslo din data de 31 iulie, nu reusesc sa adaug niciun produs in acesta deoarece nu imi apare butonul "magazin". Nu stiu care este problema dar poate ma puteti ajuta ...

    Va multumesc si va doresc o zi buna in continuare!

    31.08.2011, 15:25:23
  • speranta2010
    speranta2010

    Azi fiind 31 august, au expirat cele 30 de zile de postare in mod gratuit. Ca sa continui, trebuie sa platesti taxa mentionata in regulament. Urmeaza indicatiile din mesajul care iti apare la accesare magazin.

    31.08.2011, 21:49:01
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    trebuie sa activezi magzinul mai intai...de-asta nu iti apare. Tu ai cont de client momentan...

    ai un buton pe care scrie vinde...il apesi...citesti ce scrie acolo si urmezi pasii.....

    31.08.2011, 22:37:04
  • endlessisla
    endlessisla

    Multumesc pentru ajutor. O seara frumoasa, va doresc!

    31.08.2011, 23:49:37
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    cu placere! succes!

    02.09.2011, 17:53:37
  • mariamargica
    mariamargica

    buna si eu am o problema asemantaoare; desi am contul activat nu pot adauga produse. Desi am salvat toate informatiile si pozele cand vreau sa listez produsele primesc mesajul ca nu am nici un produs postat. E ciduat. Ma poate ajuta cineva?multumesc

    14.09.2011, 19:54:46
  • mariamargica
    mariamargica

    nu inteleg de ce am statusul inactiv daca m-am inregistrat cu tot ce imi trebuie cont parola. am platit taxa, am adaugat produsul cu toate elementele. Ca s anu mai zic ca nu am primit acea adresa personalizata de care se spune la prezentarea breslo. Eu intru prin breslo.ro si ma activez ca si cum nu as avea magazinul activ ci doar ca vizitator. Nu inteleg ce se intampla!!!!

    14.09.2011, 20:00:12
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Maria, magazinul tau e activ.

    15.09.2011, 20:38:19
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    e activ magazinul, produsele sunt listate.
    Ca sa-ti gasesti adresa personalizata de care vorbesti...dai click pe profil.
    Sau tastezi direct mariamargica.breslo.ro sau breslo.ro/shop/mariamargica
    Acestea fiind adresele personalizate.

    Apoi...nu inteleg despre ce mesaj vorbesti ca ai primi....

    Cand te loghezi pe breslo...ai si optiunea de magazin si cea de client intr-un singur cont. :) Tu cand intri...intri la modul general pe Breslo, nu direct in magazin...
    Te duci la contul meu ,dai click sis e deruleaza o lista undei ai optiunile de magazin dar si cele de client (my breslo). Tot aici mai ai si sectiunea de ajutor....

    15.09.2011, 21:15:19
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    M-am dumirit despre ce mesaj era vorba...despre cel de pe forum, la primele postari...pana te mdoereaza echipa....

    16.09.2011, 00:36:38