Forum: Suport Breslo NU pot deschide magazin

  • mariapapy
    mariapapy

    De ce nu pot deschide magazin? imi apare un mesaj cum ca a fost inchis in conditiile in care am activat pe acest site pana acum doar in calitate de cumparator. Am trimis mail insa nu am primit nici un raspuns. Cat trebuie sa astept. Poate este mai vizibil acest mesaj!
    Multumesc

    03.02.2015, 11:16:17
  • Buburuzacughetute
    Buburuzacughetute

    @mariapapy, am trimis eu mail catre echipa pentru a face verificarile si a-ti activa optiunea.

    03.02.2015, 14:02:41
  • Buburuzacughetute
    Buburuzacughetute

    Magazinul a mai fost deschis, iar acum a fost reactivat. O sa gasesti disponibila sectiunea Financiar pentru a putea efectua plata. Dupa achitarea taxei vei putea lista produsele.
    Spor!

    03.02.2015, 14:24:37
  • mariapapy
    mariapapy

    Multumesc pentru rezolvarea problemei!

    03.02.2015, 17:17:07
  • MonyTonyAtelier
    MonyTonyAtelier

    De ce nu pot deschide magazin? Imi apare un mesaj ca a fost inchis,am activat doar in calitate de cumparator,am trimis mail dar nu am primit nici un raspuns.Poate este mai vizibil aici mesajul! Multumesc.

    05.02.2015, 11:28:13
  • MonyTonyAtelier
    MonyTonyAtelier

    multumesc am rezolvat

    05.02.2015, 12:51:38
  • ninacrafts
    ninacrafts

    Am vrut sa imi deschid magazin pe breslo, dar se pare ca mi-am facut profil de cumparator. ce pot sa fac in acest caz? pot sa transform profilul de cumparator in magazin sau trebuie sa imi fac alt profil?

    22.07.2015, 17:32:34
  • EtnoWare
    EtnoWare

    @ninacrafts poti activa manual magazinul: cand esti logata, intra pe www.breslo.ro/connect/shop si setezi acolo :)

    Ca si "cale", jos, in pagina Breslo, este pagina Vinde - www.breslo.ro/us/sell si de acolo este un buton Deschide magazin, care te directioneaza catre pagina de setare a magazinului :)
    Spor!

    24.07.2015, 14:28:24
  • alyasuniqueness
    alyasuniqueness

    Nici eu nu pot sa deschid magazin. Butonul "deschide magazin" ma redirectioneaza catre prima pagina :(

    05.09.2015, 23:53:18
  • EtnoWare
    EtnoWare

    incearca sa te duci direct pe pagina de vanzare - www.breslo.ro/us/sell Spune=mi, te rog, daca mai intampini dificultati :)

    08.09.2015, 22:54:11
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Buna,

    Link-ul actual de sub "Vinde" este www.breslo.ro/publish/item si desi are functionalitate pentru cei ce au deja magazinul deschis, nu are nici un rost pentru cei ce nu au inca magazin (sau nu-l mai au). Ori, cei ce au deja magazinul deschis stiu cum sa ajunga sa-si publice un produs, pe cand cel ce vrea sa-si deschida un magazin, trebuie sa sape in forum dupa un link care sa duca la deshidere magazin. Cred ca ar trebui personalizat link-ul de sub "Vinde", sa fie diferit, respectiv www.breslo.ro/us/sell pentru cei ce au contul de cumparator.

    O zi buna!

    19.12.2015, 09:47:34