Forum: Suport Breslo Nu pot plati taxa Breslo la ghiseul bancii

  • Ada.Boutique
    Ada.Boutique

    Buna,am fost azi la banca Millennium,sucursala Oradea,pentru a plati taxa pentru magazine,cu toate datele frumos scrise pe hartiuta si am avut surpriza neplacuta de a fi refuzata pe motiv ca nu pot plati daca nu am o facture doveditoare a platii.Mi s-a explicat ca a intrat in vigoare de o luna o lege care nu da voie sa se efectueze plati in cont daca nu am un document care sa arate ceea ce vreau sa platesc.Stiti ceva despre asta?Daca nu se mai poate plati la ghiseu,atunci cum ?prin transfer bancar cu comision?
    Va rog sa verificati sa stiu daca este o eroare a functionarului de la banca din Oradea sau numai la banca Millennium?Multumesc.

    27.07.2015, 19:13:51
  • EtnoWare
    EtnoWare

    Ada.Boutique solicita factura pentru servicii la [email protected] - imediat o sa ti-o transmita cineva si ai sa poti efectua plata la ghiseu :)

    28.07.2015, 23:07:03
  • Ada.Boutique
    Ada.Boutique

    Multumesc!

    29.07.2015, 00:12:30
  • Buburuzacughetute
    Buburuzacughetute

    Buna!

    Am cerut si eu informatii si intr-adevar s-a emis o lege noua. Cei din echipa lucreaza acum la o solutie prin care sa genereze proforme pe care sa le poata printa, pentru plata abonamentului la ghiseu. Pana atunci poti plati prin transfer bancar (cea mai apropiata varianta), paypal sau posta.

    29.07.2015, 12:33:55
  • Ada.Boutique
    Ada.Boutique

    Multumesc pentru raspuns,am platit deja prin transfer,am trimis si mai la Breslo,sper sa nu se inchida magazinul pentru ca nu s-a procesat plata.

    30.07.2015, 17:43:49
  • Ada.Boutique
    Ada.Boutique

    Buna,am trimis un mesaj si la echipa breslo cu rugamintea de a se verifica plata pentru taxa de magazin,care a fost facuta joi.Inca imi apare ca neachitata si maine expira.Va rog sa verificati inca o data.Multumesc,Adriana.

    01.08.2015, 15:51:58