Forum: Suport Breslo Nu pot sa postez imagini la galerie de produse

  • user73214
    user73214

    Buna ziua! Astazi am vrut sa creez o noua galerie,iar atunci cand vreau sa pun id/ul oricarei poze apare mesajul ca "acest produs nu este disponibil",inainte chiar de a introduce numarul intreg... Ma poate ajuta cineva?

    07.12.2014, 11:19:43
  • BeadSupplies
    BeadSupplies

    Si la mine e la fel. Eu dau copy/paste si asa merge.

    09.12.2014, 19:50:19
  • cactusulalbastru
    cactusulalbastru

    De ce nu imi apar produsele pe site daca le-am postat in lista mea de produse de 30 minute?nu apar nici in magazin,nici la sectiunea careia apartin.
    Pentru stress -nervi cand o sa fiu despagubita?

    09.12.2014, 21:32:33
  • Breslo
    Breslo

    @Fanycrochet, trimite-ne te rugam un printscreen pe [email protected] in care sa ne dam seama exact unde e problema.

    @cactusulalbastru, problema cu indexarea produselor a fost rezolvata. Daca se mai intampla, scrie-ne te rugam direct, pentru a verifica direct pe produs unde este problema.

    Va multumim pentru Feedback, vom face tot posibilul sa tinem cont de toate sugestiile voastre.

    Va rugam sa ne scrieti direct pe [email protected] daca aveti de semnalat erori sau neconcordante, pentru a fi siguri ca vor fi vazute in timp util.

    Va invitam in acest topic pentru a ne spune opiniile voastre despre noul sistem de Gestionare comenzi ce urmeaza sa fie implementat >> www.breslo.ro/Forum/noul-sistem-de-gestionare-comenzi-topic-15883

    Multumim inca o data, zi frumoasa!

    11.12.2014, 16:30:45