Forum: Bug-uri Nu pot salva o lista de creatii!

  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Incerc de un sfert de ora sa salvez o lista si fie ma scoate din cont, fie imi spune ca trebuie sa aiba maxim 20 de creatii. La relogare, dupa refresh pagina, se intampla acelasi lucru.

    03.02.2012, 11:40:53
  • Breslo
    Breslo

    Vad ca ai salvat-o pana la urma. Care era problema?

    03.02.2012, 12:12:16
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Am salvat-o facand alta lista, cu nume asemnator si transferand piesa cu piesa, ca cea veche nu vrea nici moarta. Asa ca... am ingropat-o :).

    03.02.2012, 14:09:11
  • sognami
    sognami

    Si mie mi s-a intamplat de 3-4 ori asa, de fiecare data era noapte si este posibil sa fi avut si contul deschis de cateva ore, cam dupa o jumatate de ora de mesterit la o galerie incep sa se intample minuni. Daca va ajuta pot sa spun ca problema a aparut cu o luna, maxim 2 in urma.
    :*

    03.02.2012, 16:26:27
  • sognami
    sognami

    Completare: am pastrat o lista de genul asta cam o zi intreaga. Tot revenind la ea am constatat ca nu reusea sa se salveze ultimul produs adaugat, desi cat tineam galeria deschisa pentru editare parea ca e bine. Cand redeschideam constatam ca ultimul produs nu e acolo (indiferent in ce zona a listei si chiar daca schimbam produsul).

    03.02.2012, 16:32:44
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Exact asa am patit eu azi. Indiferent daca schimbam ultimul produs, disparea dupa ce ma logam din nou.

    03.02.2012, 17:39:59