Forum: Bug-uri Nu se afiseaza sau dispar comentariile din Treasury.

  • Mascha
    Mascha

    Mi s-a intamplat de multe ori ca ce postez in sectiunea de comentarii din Treasury sa dispara. Ori nu se afiseaza din prima dupa ce salvez {trimit} comentariul, apare doar numele meu nu si ce am scris.
    Ori comentariul apare ok si dupa catva timp {minute sau ore} dispare o bucata din el sau chiar tot comentariul. Si in acest caz numele meu apare alaturi de comentariul ciuntit sau nimic.
    De rescriu si trimit din nou comentariul apare tot doar o bucata din ce am scris sau nimic.

    Adineaori mi s-a intamplat din nou, pentru a nu stiu cata oara, de data asta in lista "Mix" a Alinei Panait. Comentariul meu a disparut aproape imediat, l-am rescris si degeaba, acum eu apar acolo cu 2 comentarii goale cum ar veni.

    02.01.2010, 12:44:08
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Mai, am vazut, ce ciudat!
    La mine apar comentariile cum trebuie. Mai e cineva cu problema asta?

    06.01.2010, 15:16:49
  • Mascha
    Mascha

    Adineaori am incercat din nou sa scriu de pe un alt computer...degeaba, aceasi problema - comentariul meu din lista 'Rosu in diferite doze' e doar un sfert din ce am scris.
    Vad ca cel putin momentan comentariul din lista 'We will always have Paris' apare complet.

    10.01.2010, 12:22:44
  • BohemianSin
    BohemianSin

    Nici mie nu mi s-a intamplat niciodata!Si mie mi se pare ciudat mai ales de vreme ce ti-ai schimbat si computerul!Si e pacat!Comentariile tale sunt povestioare superbe tesute pe marginea temei!Ar trebui sa ti se dea ˝cheia de onoare˝ a listelor pentru chestia asta!

    10.01.2010, 17:28:14
  • Mascha
    Mascha

    :"> *rosu in obrajori* =)

    Vad ca ce am scris ieri in listele Masquerade Faces si Creatii favorite rezista vitejeste. Deasemenea pana una alta apar si comentariile scrise in listele de azi.

    Ar fi fain insa ca la peste 2 saptamani de cand am deschis topicul sa existe o explicatie/sugestie/luare in seama din partea administratorului.

    18.01.2010, 17:26:31
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Cred ca e un bug misterios cariua nu i-a dat nimeni de cap :D

    18.01.2010, 18:39:00
  • Mascha
    Mascha

    Problema persista. Am mai scris paremise prin martie cateva comentarii & dispareau dupa cateva ore bucati din comentariu; & ieri am incercat din nou {in lista Pandantive-selectate de aglaia} si s-a intamplat la fel : initial a aparut comentariul complet & azi vad ca e doar un sfert din ce am scris ieri....=(
    Chiar dupa atatea luni de zile nu pot primi nici un raspuns/sugestie....
    E pacat ca membra a comunitatii breslo {in calitate de sustinator & client} sa nu pot folosi site-ul asa cum ar trebui.

    31.05.2010, 14:28:07
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Nu ne dam seama exact de ce se intampla uneori si alteori nu.
    Will work on that :)

    01.06.2010, 22:09:27