Forum: Bug-uri Nu se vad reducerile in magazin!

  • Dungulitze
    Dungulitze

    Am facut reduceri in urma cu multe ore. 5-6 ore in urma. Nu se vad in magazin, doar daca se acceseaza produsul cu pricina. Altfel reducerile NU se vad indiferent cu ce browser, cate refresh-uri dau, etc...Acum ma fac de ras la clienti?

    10.12.2014, 00:10:53
  • Dungulitze
    Dungulitze

    Multumesc ca ati rezolvat.

    10.12.2014, 14:50:19
  • Ethno.Bead
    Ethno.Bead

    Si eu am patit acelasi lucru. Nu stiu in cat timp se va reglementa situatia. E o adevarata aventura site-ul asta in ultimul timp, niciodata nu stii ce surprize te asteapta :))

    10.12.2014, 18:30:54
  • Dungulitze
    Dungulitze

    Cred ca m-am grabit. Sunt produse, in aceeasi categorie care au fost reduse si altele care NU au fost reduse desi reducerea am facut-o pe categorii in magazin. Deci trebuiau reduse toate. Categoria INCHIZATORI spre exemplu. Unele sunt reduse altele nu sunt reduse desi am redus toata categoria in acelasi timp. :(

    10.12.2014, 20:52:12
  • Ethno.Bead
    Ethno.Bead

    Eu le-am redus pe toate si mi-au aparut reducerile dupa aproape doua ore in magazin, desi cand intram pe produsul respectiv se vedeau. Mi se pare mult prea mult pentru o actualizare.

    10.12.2014, 20:57:35
  • Breslo
    Breslo

    Rezolvat.

    Va multumim pentru Feedback, vom face tot posibilul sa tinem cont de toate sugestiile voastre.

    Va rugam sa ne scrieti direct pe [email protected] daca aveti de semnalat erori sau neconcordante, pentru a fi siguri ca vor fi vazute in timp util.

    Va invitam in acest topic pentru a ne spune opiniile voastre despre noul sistem de Gestionare comenzi ce urmeaza sa fie implementat >> www.breslo.ro/Forum/noul-sistem-de-gestionare-comenzi-topic-15883

    Multumim inca o data, zi frumoasa!

    11.12.2014, 16:40:02