Forum: Idei si sugestii Numar de produse in magazin

  • blanitza
    blanitza

    Am remarcat ca nu se mai poate vedea nicaieri ce numar de produse are un magazin, asadar va rog sa gasiti o solutie pentru acest lucru, echipa Breslo!!

    18.03.2014, 23:01:13
  • daisy.furnituri
    daisy.furnituri

    se poate vedea in lista cu magazine favorite.

    19.03.2014, 08:38:33
  • AtelierMikaela
    AtelierMikaela

    Da, inainte daca intram in profil puteam vizualiza cate produse am in magazin, fara a le numara :)

    19.03.2014, 18:56:00
  • furnituri4biju
    furnituri4biju

    A disparut si posibilitatea de a adauga la prieteni un anumit utilizator ...

    19.03.2014, 21:05:24
  • Dungulitze
    Dungulitze

    Consideram ca numarul de produse din magazin trebuie sa fie public si usor de accesat. Nu de alta dar nici noi nu mai stim acum cate produse avem in magazin. Vechiul aspect al paginii de profil era mult mai potrivit decat acum cand pare nefinisat si superficial!

    19.03.2014, 21:29:40
  • blanitza
    blanitza

    As vrea sa cred ca pagina de profil este in lucru, si urmeaza sa se vada acolo si celelalte informatii : bio, materiale favorite, numar de produse. Ca apare acolo, ca apare sub numele magazinului cum era odata, ideea este sa apara undeva, pentru ca era de ajutor, atat pentru mine, cat si pentru vizitatori, cred. Dat fiind ca acum platim 75 de ron pe luna taxa de magazin(non-handmade), nu 60 de Ron, ca mai demult, chiar cred ca echipa Breslo ar trebui sa tina cont de necesitatile si doleantele noastre.

    20.03.2014, 13:52:44
  • fimomimo
    fimomimo

    si mie imi displace profilul actual pentru ca nu vad nr produselor si pentru ca atunci cand doresti sa intri pe magazinele altora din cosul de cumparaturi te trimite la profil, un mare, mare minus acolo ca deja cat click-uiesc ma plictisesc, o abordare mai directa ar fi mai facila.

    Inca o chestiune.. de ce nu este un buton de contactare cumparator exact la comanda ? trebuie sa treci prin profil si in magazin si sa dai click contact ( abia ieri am observat ca si pe pagina de profil poti sa contactezi cumparatorul).. mai ok era formatul de dinainte de contact (din profilul cu formatul anterior, desi nu direct) unde mergea in mesagerie, si nu in formatul mic de mesaj gen pop-up.

    - la mesajele acestea tot timpul imi vine sa anulez ce scriu fiindca butoanele cu ordinea pozitiva de la stanga spre dreapta "anuleaza" si "trimite" sunt in ordinea opusa scrierii si degeaba e butonul albastru sa il vezi bine, ordinea nu e fireasca!!

    21.03.2014, 08:41:44
  • alchemy
    alchemy

    @daisy.furnituri: e penibil sa fiu unul din admiratori mei pentru a-mi vedea numarul de produse :(

    21.03.2014, 20:37:07
  • daisy.furnituri
    daisy.furnituri

    penibil sau nu..... asta e situatia! eu tare vreau sa stiu cate am in magazin

    22.03.2014, 22:19:47
  • blanitza
    blanitza

    Oare chiar nu ne spune si noua echipa Breslo niciun cuvintel legat de aceasta doleanta - sa apara intr-un loc vizibil numarul de produse??? Stiu ca este week-end, dar cred ca un ochi pe forum tot ar trebui sa se mai arunce...
    Mai este o forma complicata - in casuta de cautare sa-ti cauti propriul magazin, si cand apare, este trecut in dreptul lui si nr de produse.

    22.03.2014, 23:59:27
  • Margelute
    Margelute

    Si pe mine ma nemultumeste faptul ca nu pot vedea numarul de produse.
    Dar cel mai mult ma enerveaza ca nu mai exista link de contact in profil. Cam cum as putea sa iau legatura cu un client, intr-un mod mai facil nu care sa-mi ia din timp?

    24.03.2014, 19:52:44
  • alchemy
    alchemy

    ba exista, e mai jos dar este

    25.03.2014, 17:35:26