Forum: Suport Breslo Numarul produselor afisate pe pagina

  • VYOLETTA
    VYOLETTA

    Nu inteleg deloc !
    Produsele mele sunt in numar de 300 - 30 pagini x 10/pag dar in magazinul Vyoletta pe Breslo apar doar 70 - 7 pag x 10 /pag.
    Exista o triere ? o catalogare ? un numar de produse admise sau impuse ?
    Se pune problema temporala ?

    19.02.2014, 05:45:53
  • love4felt
    love4felt

    Vyoletta, verifica daca nu cumva ai produse care sunt in curs de editare, adica la care ai pus descriere, poze, dar la care nu ai dat salveaza la final

    19.02.2014, 09:58:22
  • furnituri4biju
    furnituri4biju

    Saluty ;) In magazinul tau sunt afisate 230 de produse ... 6 pagini cu cate 36 produse, iar pe ultuima pagina sunt 14. Poate restul sunt cu stoc 0!

    19.02.2014, 10:22:29
  • VYOLETTA
    VYOLETTA

    Multumesc ! love4felt - nu exista aceasta situatie , am verificat ; furnituri4biju - socotesc minunat in zori ( cand ma culc !) , ai dreptate aici , nu sunt produsele cu stoc 0 cele neafisate , am verificat si oricum , nu am eu atatea produse vandute, altceva este.
    Si nu inteleg , pentru ca reactionez cu aceste sesizari numai la impulsurile unor cumparatori care evident doresc niste bijuterii care au fost postate acum un an de zile , le stiu ei probabil , le-au notat ; eu le gasesc in produsele mele dar ele nu mai sunt afisate pe pagina Vyoletta.S-ar putea sa fie aceasta o regula , adica sa nu mai apara pozele daca sunt cu stoc 0 ?
    Trebuie sa verific foarte serios pagina , sa fac toate notificarile corect.

    19.02.2014, 11:30:35
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Daca produsele sunt cu stoc 0, acestea nu sunt afisate in magazin! In magazin sunt afisate doar produse cu stoc!
    Pe acestea fara stoc in schimb le gasesti, alaturi de cele in stoc, in portofoliu (probabil unde le-au si vazut clientele tale):
    www.breslo.ro/Portofoliu/VYOLETTA/Nesortate_categorie_491935

    19.02.2014, 15:27:45