Forum: Suport Breslo NUME MAGAZIN SCHIMBATDE CATRE BRESLO, SI NU MA MAI POT LOGA

  • BEAUTICIAN.TS
    BEAUTICIAN.TS

    mi-a fost schimbat numele magazinului din in , passwordul nu mai corespunde, si nu ma mai pot lega.Nici intrarea in magazin de pe Facebook...da acum eroare. Echipa nu a raspuns inca. A mai patit cineva asa ceva? multumesc!

    22.11.2014, 21:20:00
  • Ethno.Bead
    Ethno.Bead

    Da, eu am patit, in loc de Ethno-Bead, numele meu e acum Ethno.Bead. Probabil noul format nu mai accepta unele caractere in denumirea magazinului/user-name-ului, poate mai sunt si altele in afara de liniuta, nu stiu cum a fost numele tau inainte de modificare. Probabil caracterele astea au fost inlocuite cu punct. Ar fi fost bine sa se anunte din timp acest gen de modificari, mi-a luat jumatate de ora sa descopar problema...

    23.11.2014, 10:22:39
  • Breslo
    Breslo

    Buna,

    Va multumim mult pentru feedback si rabdare.

    Da, pe noul sistem nu mai sunt permise acest tip de caractere. Link-urile vechi ale magazinelor voastre vor ramame insa valabile, urmand insa cat de curand sa facem redirectionarea automata catre magazinele noi.

    Multumim inca o data si duminica frumoasa!

    23.11.2014, 11:47:24
  • BEAUTICIAN.TS
    BEAUTICIAN.TS

    Multumesc de lamuriri! exact: liniuta a fost inlocuita cu punct. Problema e ca, deja unii clienti(vechi), nu au gasit magazinul meu pe Breslo si m-au contactat prin alte mijloace. Deci, raman asa denumirile?

    23.11.2014, 14:16:33
  • BEAUTICIAN.TS
    BEAUTICIAN.TS

    La feedback-urile date de mine (ca si cumparator), imi apare un feedback pe care nu l-am oferit. Nu am cumparat asa ceva, deci nu aveam cum sa dau acel feedback (catre Scintilla Silk). Se aude, admini?

    23.11.2014, 14:18:57
  • BEAUTICIAN.TS
    BEAUTICIAN.TS

    o alta ,,problemuta'': feedback-urile nu sunt in ordine cronologica, deci e greu de urmarit daca un anume cumparator a oferit feedback ori nu. Trebuie sa parcurg toata lista? Ce fac cei cu peste 1000 de feedback-uri?

    23.11.2014, 14:21:09
  • carmendana
    carmendana

    Buna.
    Si numele magazinului meu a fost schimbat din "carmendana" in "carmendana1" si, sincer, chiar nu inteleg de ce, nu continea decat litere; banuiesc ca din acest motiv nu mai merge dici linkul din blog catre magazinul de pe Breslo.

    25.11.2014, 21:54:27
  • Breslo
    Breslo

    Buna,

    Il vom rezolva in curand. Multumim pentru semnalare!

    26.11.2014, 15:18:29
  • produse.cosmetice.naturale
    produse.cosmetice.naturale

    Buna seara,
    Unde anume putem vedea magazinile si produsele care le aveam la favorite (mai nou urmarite)?
    Multumesc!

    26.11.2014, 17:43:03
  • alexi.S
    alexi.S

    Buna, si eu am patit. Inainte aveam id-ul si numele magazinului Alexi.S acum am id-ul alexis3. Acum nu-mi pot accesa contul, doar la profil pot modifica si doar aici apar Alexi.S. Nu-mi mai apare nici o pagina (financiar, plateste, etc) imi da la toate aceeasi eroare. Nici mie nu mi-a raspuns echipa Breslo.

    05.12.2014, 10:04:23
  • Breslo
    Breslo

    Multumim pentru Feedback,

    Alexis, username-ul tau va fi schimbat inapoi la cel vechi. Investigam si care este problema cu magazinul.

    Incercam sa le rezolvam cat mai rapid si ne cerem scuze pentru inconveniente!

    PS: acest subiect va fi inchis, continuam aici pentru o centralizare mai buna: www.breslo.ro/Forum/buguri-site-nou-topic-15796

    De asemenea, va rugam pe viitor sa ne contactati direct prin mesagerie ca sa fim siguri ca vedem cererile voastre in timp util.

    05.12.2014, 14:59:45