Forum: Suport Breslo O clienta spune ca a lansat o comanda dar la mine nu apare!

  • beadshop
    beadshop

    Unde ma adresez sa deslusim problema? Am trimis aseara un mesaj pe breslo la ioana.b.ro dar ma gandesc ca poate trebuia sa-l trimit in alta parte. Avand in vedere ca respectiva clienta spune ca a lansat comanda saptamana trecuta, n-as vrea sa par eu neserioasa ca nu procesez si nu trimit comanda. Help, please! :)

    21.12.2010, 19:28:08
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Daca comanda tot nu apare scrie la [email protected].

    S-ar putea totusi sa nu fi confirmat pana la capat comanda. Poti sa o intrebi pe clienta ta daca comanda apare la ea in My Breslo?

    21.12.2010, 21:00:46
  • beadshop
    beadshop

    Azi mi-a scris ca apare deja in Trimise. Banuiesc ca a facut comanda in alt magazin, nu la mine, doar intrebarea despre stadiul comenzii a ajuns la mine :)

    22.12.2010, 08:34:51
  • mssdelilah
    mssdelilah

    Cu siguranta in alt magazin... daca verifici si data de inscriere a clientei si e foarte recenta, nu ar mai trebui sa fie indoieli.Mi s-a intamplat sa am comenzi ale clientilor inscriis in aceeasi zi (aceeasi zi cu comanda) si sa ramana foarte uimiti ca nu le pot livra toate produsele pentru care au aplicat :))) ,si mai ales, ca ar trebui s aplateasca taxa de n ori, la cate magazine au aplicat..Aplicasera la produse din mai multe magazine,si nu si-au dat seama.Din aceasta cauza, am mai multe comenzi anulate.. de comun acord.. cu acestea ce se poate face? Ca sa dispara de acolo?

    22.12.2010, 08:58:20
  • beadshop
    beadshop

    Intai m-am gandit exact cuma spus connamon: ca nu a finalizat comanda si ca are inca produsele in cos. Dar dupa ce mi-a spus ca-i apare comanda la "in curs de trimitere" deja era altceva. Si mie mi -a intamplat sa am comenzi de 1 - 2 lei si era clar dupa data de inscriere a clientei ca nu stia cum e treaba pe breslo. Dar acum am schimbat mai multe mesaje si culmea e ca de la mine nu are nici un produs comandat :) Cine stie, poate primesc si feedback :))))

    22.12.2010, 10:13:12
  • DENISE
    DENISE

    Si pe mine m-a intrebat o clienta zilele trecute cind trimit comanda ei dar la mine nu intrase respectiva comanda.I-am scris sa verifice ce a facut si unde a facut comanda dar nu mi-a raspuns.
    Oare este vreo problema pe breslo sau ?

    22.12.2010, 14:08:57