Forum: Anunturi & Noutati o noua categoria Breslog: "Expus" [despre lucrurile minunate pe care le faceti in afara Breslo]

  • MAD
    MAD

    Pentru noi conteaza atat ceea ce faceti in cadrul comunitatii Breslo, cat si in afara ei. Motiv pentru care vom promova cu recomandare speciala Breslo, fiecare eveniment care va implica. De ce? Pentru ca e la fel de important pentru noi ca si pentru voi. Pentru ca suntem alaturi de voi in tot ceea ce v-ati propus sa faceti. Pentru ca ne bucuram si ne emotionam alaturi de voi si suntem mandri de reusitele voastre artistice. Pentru ca meritati.

    Asadar, daca urmeaza sa:
    * participati la evenimente speciale [targuri/expozitii nationale/ internationale de arta],
    * dati/ati dat interviuri in reviste de prestigiu,
    * organizati expozitii personale/de grup,
    sau tocmai ce v-ati vernisat expozitia, trebuie neaparat sa imi scrieti la : [email protected].

    Astept cu mare drag prezentari, impresiile proprii dar si ale celor care au participat, afise, fotografii/filmulete de la evenimentele cu pricina, decupaje de presa sau link-uri catre site-urile publicatiilor pentru care ati dat interviuri sau unde ati avut aparitii.

    Primele impresii post-vernisaj sunt deja pe Breslog:

    www.breslo.ro/blog/cum-a-fost-la-vernisajul-expozitiei-obiecte-pierdute/
    www.breslo.ro/blog/meet-bob/

    15.10.2010, 15:18:09
  • dodo
    dodo

    Felicitari pentru initiativa..este un gest frumos, care leaga aceasta comunitate.

    15.10.2010, 22:50:36
  • Imaginative.Art
    Imaginative.Art

    Foarte faina ideea, speram sa prinda contur si o mare amploare in randul comunitatii breslo.

    16.10.2010, 14:02:27
  • MAD
    MAD

    si eu. motiv pentru care de luni sper sa fiu bombardata cu e-mailuri :D

    16.10.2010, 14:08:20
  • lucashop
    lucashop

    nice!

    20.10.2010, 23:59:09
  • MAD
    MAD

    :D Daaa! Si inca ceva: daca stiti de oameni de pe Breslo care corespund criteriilor de mai sus, nu ezitati sa imi scrieti despre ei. Aici sau pe e-mail, ca sa ii pot aborda eu. :D

    21.10.2010, 11:35:37