Forum: Feedback pentru magazinul tau O parere,impresie ar conta atat de mult!

  • raresucul
    raresucul

    indiferent ca sunt critici,pareri ,sugestii sau idei le astept cu nerabdare!
    va multumesc anticipat!
    carmen

    09.10.2011, 14:13:02
  • CAT.E
    CAT.E

    mie imi plac :)

    09.10.2011, 22:29:23
  • raresucul
    raresucul

    Cat-e!multumesc,dar ti-as multumi si mai mult daca mi-ai spune ce anume ai vrea sa vezi sau sa gasesti in magazin sau daca preturile sunt ok,despre poze...nu-mi spune ,ca stiu,dar eu si tehnica suntem paralele

    10.10.2011, 11:03:41
  • raresucul
    raresucul

    carla!multumesc mult,recunosc,nu am citit articolele pana acum,mi se par ca limba japoneza,dar voi lua si cartea aparatului si articolele si voi incerca sa schimb in bine imaginile de prezentare din magazin
    eu chiar nu am pus mare pret pe fotografii,dar se pare ca am gresit,consideram ca un produs bun vorbeste de la sine

    11.10.2011, 03:14:26
  • fbronnie
    fbronnie

    Da, un produs bun vorbeste de la sine, dar pe internet un produs vorbeste doar prin poze. Poza conteaza extrem de mult pe Internet, unde nu ai alte mijloace de a examina produsul, nu poti sa il pipai, sa il rasucesti pe toate partile etc.
    Putina editare a fotografiilor intr-un program simplu nu strica. Eventual sa pui si o marca, un watermark cu numele magazinului, astfel incat sa personalizezi fiecare obiect.
    Uite la ce ma refer: https://lh5.googleusercontent.com/-g0lMnFcoLBg/TpQBu0vZKAI/AAAAAAAADFA/GG0Na6ovO_s/s640/raresucul.jpg
    (Poza editata la repezeala in Gimp - un program de editare foto gratuit)

    11.10.2011, 11:44:40
  • raresucul
    raresucul

    asa e!multumesc !nu ca as fi inceata la minte,dar ziua scarbici,seara un pic de lucru de mana.....nu mai zic ...la inceput chiar editam pozele,dar de ...putoarea de mine si timpul si ...si nu intelegeam de ce in afara comunitatii sunt apreciate produsele si aici...fug la crosetit si promit ca in weekend sa schimbam aspectul...intram in renovare

    11.10.2011, 20:03:31