Forum: Feedback pentru magazinul tau O parere si aici, por favor :D

  • the.craft.geek
    the.craft.geek

    am deschis de vreo zece zile, cam asa, si cred ca sunt destule produse in magazin acum pentru o parere de 'ansamblu' din partea breslasilor mai vechi. de la prezentare pana la produse si poze, imi trebuie o critica obiectiva a cam tot. *pozele facute de mine oricum nu imi vor placea niciodata. oricat le-as reface, tot nu sunt multumita...*

    orice comentariu este bine-venit.

    *inimioara*

    26.07.2011, 19:10:36
  • Lalely
    Lalely

    Buna! Si eu am deschis de ceva timp si nu am dat nimic, nu stiu care e motivul. Poate sunt prea scumpe s-au nu arata bine. Am vazut produsele tale si i-mi plac,dar incearca sa faci pozele pe ceva mai inchis la culoare sa existe un contrast Bafta la vanzari! Te invit in magazinul meu si astept si eu un comentaru sau o sugestie de la tine. Multumesc mult!

    26.07.2011, 19:35:24
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    For a change nu am prea mult de comentat in legatura cu pozele :))
    Mi se pare de ex. ok poza asta, poti merge pe aceeasi idee: www.breslo.ro/Product/cupcakescakesdots_406294

    Vorbind acum la modul mai general, pentru mine o problema la magazinele noi este ca nu reusesc sa vad o linie comuna. Ma gandesc ca o solutie ar fi poate sa grupezi produsele care sunt in acelasi stil pe un rand, de ex. bijuteriile mai romantice / gentile / accesoriile funky din fimo etc.

    26.07.2011, 20:37:22
  • the.craft.geek
    the.craft.geek

    Multumesc mult pentru feedback, Cinnamon *mie tot mi se par pozele sterse si dull; cred ca o sa ajung sa abuzez de functia de exposure :))* :) am incercat sa le rearanjez, dar oricum nu sunt prea multe si nu am cum sa fac prea evidenta separarea pe categorii deocamdata...

    @Lalely: Un cuvant: brightness. Ai nevoie de mai multa luminozitate in pozele tale. Nu sunt eu super-experta, dar fundalul iti e prea gri si nu iti pui in evidenta produsele destul. Incearca sa te mai joci un pic cu setarile aparatului tau si cu sursele de lumina :) Succes :D

    More feedback is appreciated! :D

    26.07.2011, 21:28:03
  • Lalely
    Lalely

    Multumesc mult pentru sfat. Voi incerca sa le mai refac dar nu am un aparat prea bun.

    27.07.2011, 08:41:40
  • zuziq
    zuziq

    hey,as avea nevoie si eu de pareri,daca aveti timp,va astept oricand sa-mi vizitati micutul magazin(la fel,am deschis de vreo 5 zile).pana acum nu am dat nimic pe breslo,poate sunt prea scumpe produsele,nu stiu care e motivul :( the.craft.greek,pozele tale sunt foarte ok,luminoase,iar contrastul e potrivit,culorile perfecte...as incerca si eu anumite efecte pe poze,insa dupa ma gandesc ca nu se mai observa adevaratele nuante :(

    06.08.2011, 23:01:26