Forum: Promotii si oferte speciale Oferta aniversara de weekend la ARTGIFT!

  • ARTGIFT
    ARTGIFT

    ARTGIFT a implinit 100 de comenzi, ocazie cu care face cinste cu una din comenzile plasate in weekendul de 1 MAI. Tragerea la sorti va include toate comenzile plasate sambata si duminica la ora 12.00 noaptea, nu va tine cont de valoarea comenzii si se va face luni dimineata, pe 3 mai, dupa ce ne revenim din mini-vacantza. Va astept! Bafta!

    28.04.2010, 14:13:00
  • ARTGIFT
    ARTGIFT

    a venit si ziua tragerii la sorti. Participantii la promotia "ARTGIFT face cinste" au fost urmatorii in ordinea plasarii comenzilor:
    - veronel
    - ioiobutic
    - bebita
    - veronel
    - Magma

    ... and the winner is.....

    03.05.2010, 11:28:24
  • ARTGIFT
    ARTGIFT

    VERONEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A castigat cu comanda de 35 lei! Felicitari si multumiri tuturor participantelor!
    Va mai astept si fiti pe faza la promotii! Ma voi stradui sa organizez cite ceva pt fiecare weekend.

    03.05.2010, 11:34:45
  • veronel
    veronel

    Multumesc frumos pentru premiu, ARTGIFT! Va spun ca pana acum nu am castigat niciodata nimic. Pe 8 mai este ziua mea de nastere, Lizuca mi-a facut o mare surpriza, de obicei eu fac surprize altora. Bijuurile realizate cu acest minunat cadou vor fi postate aici veronicavoicila.blogspot.com/

    Sper sa va bucurati pentru mine si sa participati si la alte promotii si concursuri organizate de magazinul ARTGIFT.

    Multe multumiri,

    Veronica

    04.05.2010, 22:47:06
  • ARTGIFT
    ARTGIFT

    Draga Vero,
    N-ai pt ce sa-mi multumesti; a fost norocul tau si atit!
    Spor la margelit si muulta inspiratie! Abia astept sa vad ce creezi cu margelutzele de la mine!
    :-)

    05.05.2010, 19:02:06