Forum: Idei si sugestii Optiune salvare/printare comenzi

  • Artistika
    Artistika

    Buna!
    Vin si eu cu o sugestie :)
    Ar fi foarte utila posibilitatea salvarii (in vederea printarii) a unei comenzi primite. Orice format ar fi bun, fie excel dar si pdf simplu. Pentru ca atunci cand sunt mai multe produse pe o comanda e foarte greu de urmarit pe ecran in momentul in care trebuie pregatita si bifata comanda efectiv.
    Multumesc mult!

    07.06.2014, 19:11:10
  • fimomimo
    fimomimo

    sustin !
    + pe langa ar fi util sa se comaseze comenzi multiple de la acelasi utilizator

    08.06.2014, 09:12:23
  • Carmen.Sylva.ART
    Carmen.Sylva.ART

    ...ar fi util, chiar si pentru comenzi mici...

    08.06.2014, 14:52:43
  • furnituri4biju
    furnituri4biju

    Am mai facut si eu in trecut sugestia asta si a fost trecuta cu vederea sau pusa pe al nu stiu catela loc pe lista ... Tare as vrea sa stiu care e lista de prioritati a echipei si ce urmeaza sa implementeze in viitorul apropiat! ... Ca doar idei si sugestii au fost multe ...

    08.06.2014, 21:02:25
  • Artistika
    Artistika

    Poate daca se observa ca sustinem mai multi, intra pe lista si asta :)

    08.06.2014, 23:49:26
  • fimomimo
    fimomimo

    Un upgrade inseamna bani multi care trebuie sa vina de undeva, prioritati, idei, sugestii exist tot timpul; cred ca totusi e greu, dar asta e, pana la urma cel mai important e sa fie utilizatorii fericiti si activi pe site fiindca asta il face sa fie ce este.

    10.06.2014, 17:22:10
  • Artistika
    Artistika

    A, uite! Am descoperit totusi o varianta ajutatoare pana se rezolva din soft!
    Daca dai un print as pdf (ctrl+P apoi alegi format pdf) iti salveaza pdf pagina respectiva, de exemplu daca esti la comenzi noi iti salveaza cum vezi pe ecran, toate comenzile noi. Toata pb este ca la mine vad ca a salvat doar primele fotografii ale produselor, nu pe toate. Dar tot ajuta putin :)

    10.06.2014, 21:33:00