Forum: Idei si sugestii Optiunea de stergere mesaje

  • forHOPE
    forHOPE

    Buna ziua,

    As dori sa stiu daca s-ar putea face o optiune de a sterge mai multe mesaje primite/trimise deodata, nu sa trebuiasca sa intram la fiecare mesaj in parte si sa dam "stergere". Sa fie ca la e-mail: selectezi mesajele si le stergi simultan.

    Multumesc!

    13.02.2012, 15:54:54
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Subscriu! Eu am incetat sa le mai sterg pe cele vechi si care nu-mi mai sunt de folos....

    13.02.2012, 17:28:10
  • dianadesign
    dianadesign

    Readuc subiectul in discutie, consider ca ar fi o modificare f utila printre atatea altele.

    14.03.2012, 18:30:32
  • pixierust
    pixierust

    ar fi util si asta... si poate optiunea sa marcam un mesaj ca "spam"? daca nu exista cumva si am ratat-o...

    10.05.2012, 15:23:49
  • CrystaDesign
    CrystaDesign

    nu vazusem topicul aici, asa ca am pus si eu la sectiunea ,,ajutor,, aceeasi problema

    de 2 zile sterg la ele si mai am 2000

    astept cu interes un asemenea buton :)

    10.05.2012, 19:01:18
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    cryssta a scris:

    "buna, cum pot stere mesajele sterse de pe mesageria mea din contul de breslo?
    am 2000, de 2 zile sterg 1 cate 1, cu ctr+A nu merge

    trebuie sa existe un buton sa lesterg toate

    eu cred ca ingreuneaza deschiderea casutei de mesaje, si acum imi da eroare

    sunt inregistrata, daca intru pe adresa site-ului, sus ma recunoaste, dar daca dau clik pe adresa cu mailbox de pe mail imi da eroare pagina

    a devenit enervant"

    11.05.2012, 12:54:00
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    blanitza a scris:

    "Este o optiune pe care si eu o astept - sa putem sterge mai multe mesaje odata, foarte bine ca ridici din nou aceasta problema, draga Cristina!!!"

    11.05.2012, 12:54:12
  • user4039
    user4039

    Buna ziua.

    Si eu sunt de acord cu aceasta idee. Chiar acum cautam pe forum daca mai este cineva cu aceeasi probleme :)) De cateva ore tot sterg mesaje din cele trimise...si acum apar toate in categoria mesaje sterse. Acum trebuie sa o iau de la capat in categoria aia :((

    10.09.2012, 19:47:54