Forum: Idei si sugestii Ordine aparenta

  • Discover.the.magic
    Discover.the.magic

    O luna de zile am tinut magazinul inchis pentru ca am sperat ca acest site sa-si revina in simtiri pentru ca dupa mult trambitata schimbare nu s-a intamplat mai nimic, din contra e haos. Cel putin eu asa e site-ul cand intru.
    1. categoriile de produse nou listate: haos, haos, haos. nu inteleg de ce apar toate produsele listate de un magazin si de ce s-a renuntat la vechiul sistem. si unde sunt produsele vintage?
    2. apreciez ca ati pus buton de like la galerii, dar care-i treaba cu galeriile astea de se schimba la fiecare refresh de pagina si de ce in ianuarie inca avem galerii de iarna?! de ce nu mai apare numele celui care a facut galeria - in pagina de galerii.
    3. casuta de mesaj de pe forum sa apara inapoi jos, e enervant sa dau scroll sus de fiecare data. stiu, first world problems, dar totusi :))
    4. la mesaje puteti sa faceti o smecherie ca la gmail. categorisirea mesajelor in functie de expeditor: comercial, reclame etc.
    5. cum s-a mai zis, poza produselor in comenzi
    6. imi place ca nu mai apare magazin expirat pe jumatate de pagina
    7. daca un produs nu mai e disponibil nu-l mai lasati vizibil pe site, mai ales in sectia de favorite, e frustant sa gasesc produse din epoca de piatra...
    8. ca mi-am adus aminte. nu stiu fratilor ce ati facut cu traficul, nu-mi explic unde au plecat oamenii, am impresia ca e pustiu. ne vizitam intre noi.
    9. in rest imi place si aspectul fizic si 30% din cel functional.
    10. nota 10 pentru uploadul multiplu!!!

    Astea mi-au venit in minte! Poate mai au de adaugat si colegele care sunt mai prezente.

    17.01.2015, 19:14:13
  • Buburuzacughetute
    Buburuzacughetute

    Unele dintre aceste puncte s-au mai discutat in topicul de aici: www.breslo.ro/Forum/ce-ne-place-si-nu-ne-place-la-noul-site-topic-15987
    Te rog pentru completari sa intri aici pentru a putea fi centralizate.

    17.01.2015, 22:11:10
  • Discover.the.magic
    Discover.the.magic

    o sa postez si acolo. am cautat un post de genul ala in Idei si sugestii, nu m-am asteptat si nici nu m-am uitat in Suport Breslo, my bad.

    17.01.2015, 23:02:41