Forum: Suport Breslo Ordonare produse in magazin

  • user68788
    user68788

    Imi puteti spune careva daca va functioneaza sectiunea ''pozitie'' prin care ar trebui sa se poata ordona produsele in magazin? Eu tot incerc de ceva vreme: adaug numarul in campul respectiv( de exemplu 100) dar pozitia produselor nu se schimba, indiferent de valoarea data.

    15.01.2015, 12:24:15
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    La mine funcționează, durează însă până la câteva minute să se înregistreze modificarea.

    15.01.2015, 13:12:42
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Tastezi numărul, apoi tasta enter.

    15.01.2015, 13:14:11
  • user68788
    user68788

    Multumesc tare mult pentru ajutor ♥♥♥. Acum am sa incerc, din necunostinta de cauza am omis sa tastez si enter :-)

    15.01.2015, 13:21:28
  • Bejewel
    Bejewel

    Salutare! Am citit ce ati scris voi mai sus si eu nu reusesc sub nicio forma sa fac sortarea pe pozitii. Am tastat numarul, am dat enter, si am asteptat, si am asteptat, si tot astept. :D
    Aveti idee care ar putea fi problema?

    Multumesc!

    04.08.2015, 18:19:56
  • giulian
    giulian

    Eu sunt tare nemultumita de acesta ordonare dupa pozitii. Cand ai 10-20 de produse sa zicem ca este OK, dar, eu de exemplu, am cateva mii de produse si imi este foarte greu sa le ordonez. Mai ales ca foarte multe sunt cu stoc 0 si nu pot sa le sterg ca repostarea nu este permisa, deci tot timpul ma impiedic de ele.
    Imi aduc aminte ca prin luna martie Breslo a trimis o lista cu o serie de prioritati pentru imbunatatirea platformei si printre favorite se afla si optiunea "drag and drop". Au trecut cateva luni de atunci si nu s-a rezolvat nimic in privinta asta.

    05.08.2015, 15:56:51
  • EtnoWare
    EtnoWare

    Bejewel, s-au ordonat asa cum ai vrut, pana la urma? :D Mai intampini aceasta problema? Dureaza putin pana ca schimbarile sa apara in magazin, insa nu mai mult de cateva minute..

    05.08.2015, 19:21:15
  • anitabdesign
    anitabdesign

    Buna tutror! As dori sa remarc faptul ca ordonarea veche qa fost mult mai eficient, simplu si clar. Acum cu aceste numerotari ne prierdem timpul si rabdarea. As propune sa revina sistemul vechi pt. ordonarea in magazin.
    Legat de portofaliu as dori sa stiu unde o gasesc. Ca apare la produse dar nu o gasesc desi ar fi important la cei care lucreaza unicat.

    Multumesc!

    07.08.2015, 19:41:38