Forum: Feedback pentru magazinul tau Orice critica si/sau lauda este una constructiva

  • redbijoux
    redbijoux

    Dupa cum spune si titlul... va invit sa imi criticati magaziunl si produsele si pozele si....ce mai vreti voi :))

    12.12.2009, 02:07:04
  • funksbyraloo
    funksbyraloo

    Mie imi plac accesoriile tale. Si imi plac si pozele pentru ca se vad bine produsele in ele.
    Totusi, daca vrei sa faci un crop la o poza, ai grija la rezolutie. De exemplu la www.breslo.ro/Product/Set---pandantiv--cercei_106132 poza e foarte reusita, dar decupand`o i`a scazut calitatea si se vede pixelata.

    In rest, nu prea mai stiu ce sa zic :-) Imi place diversitatea magazinului tau :-)

    12.12.2009, 17:53:32
  • redbijoux
    redbijoux

    Ms de comentarii :)

    E adevarat ca am gresit micsorand imaginile alea, dar.... am sa le reuploadez ca sa se vada bine :)

    12.12.2009, 19:45:33
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Hello!

    Eu am ceva cu pozele pe model :)) Cred ca la majoritatea produselor (in afara de haine probabil) prima poza nu ar trebui sa fie pe model decat daca e o poza deosebit de reusita. (mie nu-mi ies deloc bine pozele pe model, si cred ca e nevoie de foarte multa munca ca sa iasa bine, deci nu e nimic personal in legatura cu pozele tale :) ) Incearca sa mai experimentezi putin cu pozele, sa le faci pe cat posibil la lumina naturala si o sa iasa forte bine!

    De exemplu imi place mult poza asta: www.breslo.ro/Product/Zgarda_81621. Eventual ai putea pune chiar o poza cu unul dintre cainii tai care poarta o zgarda facuta de tine. Am si eu un caine mare acasa, asa ca mi-ar placea sa-i vad pe-ai tai! Si cand ai gasit un stil de a face pozele (fundalul, modelul, orice) care iti place, foloseste-l la toate pozele din magazin. Asa totul capata un look unitar.

    In rest, descrierile si totul mi se par ok. Atata doar ca m-ar interesa la zgarzile tale ce fel de sistem de inchidere este sau daca trebuie bagate cainelui peste cap (fara inchizatoare).

    Mult spor mai departe!

    12.12.2009, 23:39:50
  • redbijoux
    redbijoux

    Cinnamon, zgarzile evit sa le pun cainilor mei atunci cand le fac poza pt ca stiu din proprie experienta ca unuele animale sunt mai sceptice la lucruri purtate de alte animale.... (una din catelele mele face bucati orice obiect nu miroase a ea sau mama ei...) Cat despre pozele pe model...imi e greu sa fac la lumina naturala pt ca 'modelul' meu ajunge acasa tarziu cand deja este seara :D

    13.12.2009, 00:19:03
  • z0z0le
    z0z0le

    Eu nu prea stiu ce sfaturi sa iti dau,mi se pare foarte ok magazinul.
    Dar comentez ca sa iti spun ca te admir foarte mult pentru ca donezi ceva pentru o cauza buna. Spor la treaba si mai ales la vanzari!

    13.12.2009, 00:19:45
  • redbijoux
    redbijoux

    Z0z0le, c donez aici este o mica parte :)

    Tre sa recunosc ca nu imi permit sa donez din comoditate, dar asa...pun coletul la posta iar banii s livreaza la asociatia aceea deci....usor pt noi toti! Iar animalele sunt neajutorate...mai ales catelusii si pisicutele mici mici

    13.12.2009, 01:48:12
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @ red: Ai dreptate, zgarzile pe care le vinzi nu ar trebui sa fie purtate in niciun caz. Eu ma refeream la o poza cu unul dintrre cateii tai purtand o zgarda facuta de tine special pt el/ea. Fiindca ziceai ca ai facut zgarzi la fel si pt cateii tai.

    Iar cu modelul...stiu perfect cum e. Si pozele mele cu model sunt mediocre. Tocmai de aceea ziceam sa pui ca prima poza una fara model, dar facuta la lumina naturala. Se vad mai frumos culorile :))

    13.12.2009, 16:27:54