Forum: Idei si sugestii Pagina Comenzi

  • PersonallyME
    PersonallyME

    Multumesc Breslo pentru pagina de comenzi care este de-a dreptul mi-nu-na-ta!
    Faptul ca le putem si printa ne usureaza enorm munca!
    O sugestie: poate aparea pe pagina de print si nota personala? Putem trece acolo informatii importante discutate pe parcurs cu clientul.
    Cat despre urmatoarele schimbari ce urmeaza a fi implementate- abia astept!

    28.02.2015, 10:42:21
  • facute.de.mana
    facute.de.mana

    Ar fi util daca ar aparea si poza produsului pe pagina de printat, nu doar descrierea.

    28.02.2015, 17:13:45
  • user77736
    user77736

    Ce bine ar fi sa si functioneze pagina Comenzi!
    Am o comanda pe care am confirmat-o, este livrata si nu reusesc sa conving Breslo ca a fost si platită!
    Si colac peste pupaza, produsul cumparat nu figureaza ca vandut, ci e tot pe pagina mea, bine mersi cu acelasi stoc si pret!

    01.03.2015, 15:14:07
  • LadybirdSeven
    LadybirdSeven

    lilianamurariu, daca nu ai trimis mesajul predefinit pentru confirmarea platii catre client (mai bine zis daca ai ales butonul "renunta" pur si simplu pentru ca nu iti doreai sa mai trimiti acel mesaj) nu vei reusi sa-ti treci comanda la statusul de "platit" si implicit la actualizarea stocului si trecerea produsului la "Produse vandute". Daca ai facut toate astea si totusi esti in situatia despre care spui, este probabil un bug aparut in cursul zilei de azi, cand au existat mai multe probleme, dar se pare ca acum totul e ok .

    01.03.2015, 18:02:27