Forum: Feedback pentru magazinul tau Pareri despre zuziQ.shop

  • zuziq
    zuziq

    Si eu sunt "nou",sunt un magazinel micut si as dori,daca se poate,pareri despre pozele,produsele si preturile acestora...am clienti ,fideli chiar,insa pe breslo nu am primit nici o comanda inca si,din cate am vazut,cei care "vand" au magazinul activat de 1,2 ani.deci,este de asteptat?
    oricum,parerile voastre,si bune si mai putin bune,sunt binevenite! Numai cu ajutorul vostru ma pot imbunatati

    07.08.2011, 13:23:00
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Pozele sunt ok. Preturile sunt ok. Probabil ca si produsul in sine e ok. De aici se vede bine.
    Eu zic sa mai astepti si sa lucrezi in continuare.

    Dar ce am observat la tine, si nu mi-a placut: spre exemplu ca te-ai dus in topicul fetei (corinaidori) si ne-ai chemat aici. Puteai macar sa-i spui si ei ceva si ar fi fost mai ok ;)
    Sau te-ai dus la topicul de recomandari magazine noi sa iti pui link catre alt tau.
    La topicul de magazine m-am gandit ca poate nu stii despre cee vorba. Dar sa te duci in casa altuia sa ne chemi la tine... nu e prea ok :)
    Cred ca ai putea sa te faci remarcata si altfel, ca noi toti ceilalti :)

    In rest, toate cele bune si spor la lucru si la vanzari! :)

    09.08.2011, 10:03:57
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    plus...eu acum am vazut cand ti-ai deschis magazinul...adica fix acum 6 zile...

    cam la ce vanzari te asteptai in 4 zile (atatea erau duminica cand ne-ai impartasit ca nu vinzi :D)?

    Lipsa rabdarii nu e deloc o virtute :)

    09.08.2011, 10:06:48
  • zuziq
    zuziq

    mersi mult...sa stii ca de asta am facut topic special pt magazinul meu,dar nimeni nu a scris nimic:( adica il facusem inainte sa scriu pe topicul fetei,ma rog..iar la cel cu magazine noi,am vazut ca mai multi si-ai postat linkul magazinelor,de asta il postasem si eu,credeam ca pt asta e acel topic...nu prea le am cu forumurile,deoarece nu prea stau sa scriu,acum cu breslo mai mult :)

    mersi mult pt parere ,iar despre intamplarea cu forumul,am sa tin cont pe viitor :)
    da,nu prea stiam la ce sa ma astept avand in vedere ca e prima oara cand am deschis magazin pe breslo,acum am observat ca este de asteptat,insa dupa cele 15 zile care mi-au ramas ca magazin,nu cred ca am sa -l mai reactivez de curand,nici timpul nu-mi va mai permite din septembrie incolo sa ma ocup :(

    oricum,ca sursa de materiale,este un loc perfect unde am gasit o multime de produse si multe persoane dragute!

    09.08.2011, 13:11:58
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    am inteles...

    Chiar daca nu ai timp de magazin propriu-zis, il poti lasa deschis... taxa nu e mare...dar oricum, tu stii mai bine.

    Si eu sunt cam in aceeasi situatie, era cat pe ce sa-l inchid din cauza lipsei de timp ce va urma din septembrie incolo...dar am zis ca...il las acolo, de lucrat oricum mai lucrez din cand in cand deci voi mai avea si noutati...si nu stii de unde sare iepurele

    iar in topicul celalalt...multi sunt 2 persoane omise a fi atentionate.... in fine....

    iar de scris aici... lumea e inca in vacanta si da rar pe forum.... si asta este cauza pentru care se dau replici mai greu pe-aici

    Oricum, magazinul tau arata bine :)

    09.08.2011, 14:39:02
  • Didiliciozza
    Didiliciozza

    Buna mai . Uite m-am gandit sa scriu si eu ceva la tine.
    Exact cum a spus si Andra , poze , preturi , produse ok . Incearca sa creezi ceva mai complex si mai scump , unicat . Sa-ti depasesti limita in ceea ce priveste a crea. Eu iti doresc multa bafta si te atentionez ca este foarte multa munca. Eu inca mai astept rezultate . Am investit mult, imi place ceea ce fac dar rabdare.:)

    Mult succes si nu te lasa daca nu primesti incurajari din prima ...See you around.

    09.08.2011, 17:43:48
  • zuziq
    zuziq

    Va multumesc mult pt faptul ca ati aratat interes acestui topic,conteaza mult pt mine :) Didi,am sa incerc sa creez si ceva mai "unicat" curand ,ceva deosebit si,poate,mai scump.Dar asta cand voi avea materiale mai multe si,bineinteles,inspiratie cat cuprinde ^^

    Va multumesc si va doresc si voua sa aveti parte de cat mai multe vanzari si..toate laudele pt ceea ce creati !

    10.08.2011, 01:35:52
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    pai atunci inspiratie si spor la bani (si materiale ! ) Eu , vazand ce ai tu acum, sunt sigura ca vei face lucruri frumoase oricum!

    10.08.2011, 01:54:30