Forum: Feedback pentru magazinul tau Petriioni pe Breslo

  • Petriioni
    Petriioni

    Buna fetelor!daca aveti timp si rabdare sa aruncati o privire la micul meu magazin pe breslo,recent deschis,si sa imi spuneti ce parere aveti de magazin,produse,accept parerile voastre oricare ar fii ele deoarece consider ca mai am multe de invatat!m-am apucat recent de confectionarea de handmade-uri imi place la nebunie migaleala ,e singurul lucru care ma linisteste.va multumesc mult!o zi frumoasa!

    15.12.2009, 12:17:19
  • GOT
    GOT

    Eu as scrie mai multe detalii la descrierea produsului, nici eu nu ma omor cu povestile dar scriu cel putin materialele si dimensiunile(bine,bine...nu chiar la toate, mai te loveste lenea uneori)

    15.12.2009, 13:40:24
  • z0z0le
    z0z0le

    Incepe cu descrierea. Fimo sau unicat nu e o descriere prea "atragatoare".
    Raportul calitate pret mie mi se pare ok, produsele sunt dragute.

    15.12.2009, 20:08:08
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Eu as mai adauga sa incerci pe cat posibil sa nu mai faci poze cu blit. Denatureaza culorile si face umbre ciudate :) Si da, neaparat mai mult text la descriere.

    15.12.2009, 22:41:22
  • ladybeads
    ladybeads

    propunerea mea nu este originala, dar cred ca cerceii arata bine fotografiati pe o manechin. e mai usor sa-ti dai seama de proportii.in rest, produsele sunt simpatice. bafta!

    16.12.2009, 09:13:12
  • Petriioni
    Petriioni

    va multumesc tuturor,pozele sunt facute fara blitz,intr-o/intr-un lightbox,poate stiti despre ce e vorba,eu sunt multumita,in proportie de 80-90 % culorile arata ca in realitate sincer,se vede si cel mai mic defect ca sa zic asa,o sa incerc sa descriu produsele mai pe larg,chiar daca nu au toate povesti macar dimensiunile si materialele.va multumesc muuult

    16.12.2009, 14:50:42
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Daca zici ca folosesti lightbox, ai 2 surse de lumina? Fiindca de ex aici: www.breslo.ro/Product/Set_107605 mi se par niste umbre foarte "agresive", deasta am crezut ca ai facut cu blitz. Incearca sa pui doua surse de lumina (egale in intensitate) pe laturile stanga-dreapta.

    Si ar fi super sa poti pune mai multe poze la fiecare produs.

    16.12.2009, 20:50:04
  • Petriioni
    Petriioni

    ai dreptate cu umbrele, sincer pana acum nu mi-au sarit in ochi,pt mine culoarea conta cel mai mult sa fie cat mai apropiata de realitate,momentan am doar o singura sursa de lumina,sper sa ajung zilele prin mazgazine sa gasesc ceva bun si calitate si pret

    17.12.2009, 12:53:49