Forum: Suport Breslo plata cu cardul de acasa

  • dandan72
    dandan72

    Va rog sa imi explicati modalitatea de plata cu cardul pe acest site pt ca la modalitatea de plata sub un produs apare plata cu card dar cind lansez comanda nu pot selecta aceasta optiune nicaieri pt ca nu apare.Este ca la siturile cu plata online de ex cind cumperi bilete de avion?Este la mica intelegere cu vinzatorul?Trebuie intrebat vinzatorul si el iti trimite numarul de cont?

    01.02.2010, 19:53:11
  • ioncikdesign
    ioncikdesign

    la mine in magazin apare intr-adevar ca accept plata bancar, insa eu selectez cind introduc un produs, doar plata ramburs, trimitere colet prin posta. De ce apare...nu stiu....trebuie sa mai cercetez....sunt si eu noua pe site....(cont am de ceva vreme) dar vand de la finalul lui decembrie 09 doar.
    probabil ca daca ai trimite un mesaj celui de la care vrei sa cumperi ti-ar raspunde daca accepta, sa-ti dea un cont in care sa faci plata..etc.

    02.02.2010, 09:42:09
  • Casacucadouri
    Casacucadouri

    Pentru acele magazine care specifica aceasta optiune valabila,poti lua legatura cu vanzatorul, iti va oferi detaliile bancare si faci plata cu cardul de acasa :)

    02.02.2010, 11:07:31