Forum: Bug-uri plata taxa

  • claudia.MM
    claudia.MM

    buna ziua,
    am platit taxa pt magazin,am trimis pe mail dovada,dar magazinul meu este tot inchis,desi au trecut 7zile lucratoare si astept in continuare raspuns de la echipa breslo.Este si un nr de telefon la care se poate clarifica astfel de situatii?

    25.06.2015, 20:33:00
  • EtnoWare
    EtnoWare

    Bun gasit :) Imi poti lasa intr-un mesaj privat numele complet al persoanei care a efectuat plata, prin ce modalitate (mandat postal, transfer bancar, paypal..) si codul Breslo al comenzii? Asa, voi putea transmite spre verificare. Multumesc!

    26.06.2015, 12:15:13
  • user23162
    user23162

    Buna ziua,
    Am si eu aceeasi problema. am platit taxa pt magazin inca din data de 11.o8 si inca am afisat bannerul prin care sunt atentionata ca magazinul expira pe 22. E adevarat ca am platit cu mandat dar si asa cred ca deja trebuia sa ajunga deja. Azi am dat si un mail la echipa Breslo si pana acum nimic.

    19.08.2015, 14:53:23
  • EtnoWare
    EtnoWare

    mariar, daca magazinul tau inca nu a fost alimentat cu breslei, lasa-mi te rog in mesaj privat numele complet al persoanei care a efectuat plata cat si codul Breslo al tranzactiei - am sa mai transmit si eu pentru verificare, sa vedem ce se intampla ;)

    20.08.2015, 22:44:58