Forum: Idei si sugestii poate butonul de acces la sectiunea "GALERII" ar trebui pus si pe pagina principala?

  • OaiaPrimordiala
    OaiaPrimordiala

    O mica observatie de incepator.
    Accesul la Galerii nu as fi stiu sa il fac dac anu mi-ar fi spus cineva cum si unde sa caut, e destul de ascuns.

    Cred ca o asemenea sectiune merita mai multa vizibilitate, la fel de mare ca si toate celelalte din pagina principala.
    Poate nu ar fi o idee rea de plasare a unui link spre Galerii din pagina principala?
    Eventual acel link insotit de o fotografie, pentru mai multa atragere a click-urilor?
    Sau, eventual, lista cu nume de galerii, in progress, scrolling, udneva intr-o parte?
    Multumesc,
    si postesz mai jos inca o sugestie ptr dvs :)
    O zi faina!

    22.05.2012, 12:58:42
  • OaiaPrimordiala
    OaiaPrimordiala

    o mica completare:
    poate, macar la profilul utilizatorilor, daca nu si pe pagina magazinelor proprii ar merita publicata lista Galeriilor proprii ale fiecaruia?
    In felul acesta, caracterul personal al magazinului este exprimat mai usor, vazand afinitatile fiecarui mic manufacturist :p

    22.05.2012, 13:04:03
  • Breslo
    Breslo

    working on it.
    multumim pentru sugestie.

    PS: ♥ your shop.

    23.05.2012, 11:43:47
  • OaiaPrimordiala
    OaiaPrimordiala

    saru mana ptr tot!
    :)

    23.05.2012, 12:50:27
  • blanitza
    blanitza

    My dear Breslo, sper ca n-ai uitat de aceasta utila treaba - accesul la galerii din pagina principala. Hai, fa tu o vraja ceva, bucura-ne si pe noi, fetele care zilnic trudim in galerii...

    02.06.2012, 11:09:30
  • user56829
    user56829

    sunt de acord cu aceasta sugestie - trimitere la galerii de pe pagina principala

    18.06.2012, 09:50:32
  • Jewel.ia
    Jewel.ia

    şi eu, şi eu :D

    23.07.2012, 20:36:42