Forum: Idei si sugestii Posibilitate stergere/editare campanii publicitare dupa ce au fost adaugate

  • LuAndy
    LuAndy

    Nu stiu daca sunt singura care pateste asta, dar mie mi s-a intamplat de mai multe ori sa adaug o campanie noua de publicitate, sa uit sa selectez zona in care vreau sa-mi fie promovat promovat produsul si campania sa fie salvata pentru zona Forum - Coloana dreapta care este bifata din oficiu. Iar apoi sa nu mai pot sa schimb asta, desi tare mi-as dori. :)

    As sugera sa se adauge in dreptul fiecarei campanii de la sectiunea "Lista mea de campanii" fie un buton cu care sa poti sterge o anumita campanie, fie o optiune de a edita si zona in care vrei sa fie promovat produsul, in cazul in care doresti sa o schimbi dupa ce ai salvat deja campania respectiva.

    Multumesc!
    Luana

    27.08.2013, 20:57:03
  • Breslo
    Breslo

    Deocamdata poti schimba doar produsele (click pe Produse>Vezi, si apoi click pe produsul pe care vrei sa il editezi.)

    Pe viitor se vor putea edita si celelalte campuri, vom anunta cand facem schimbarea.

    Zi frumoasa!

    16.09.2013, 12:31:36
  • LuAndy
    LuAndy

    Multumesc mult pentru feedback!
    Astept cu nerabdare sa apara si celalalte optiuni de editare, pana atunci o sa incerc sa nu mai fiu cu capul in nori, macar cat imi setez campania de publicitate. :))

    Seara frumoasa!

    16.09.2013, 22:06:23
  • BeFunkyRo
    BeFunkyRo

    BTW. Am eu impresia sau produsele nu mai merg schimbate. Am înlocuit produsele, dar au fost afişate cele selectate anterior :)

    22.12.2013, 04:31:48