Forum: Bug-uri pot disparea fotografii postate?!

  • carmenn
    carmenn

    buna seara!va rog sa-mi spune-ti daca este posibil sa-mi dispara 2 fotografii postate mai demult.ce inseamna asta???????????!!!!!!!!!

    03.12.2011, 18:38:07
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @carmenn, poti fi mai specifica? De unde au disparut fotografiile?
    Nu, in mod normal fotografiile postate la un produs (daca despre asta e vorba) nu ar trebui sa dispara; cu toate astea s-au facut in ultimul timp schimbari la site si la lista de produse si poate s-a produs o gresala.

    04.12.2011, 22:36:22
  • carmenn
    carmenn

    multumesc ,,scortisoara"...am observat ca s-au facut unele modificari...cineva comandase cele 3 produse de la mine ,cred in acelasi timp cand eu verificam magazinul...cred ca asta e motivul...au trecut la comenzi si mie nu-mi mai apareau ca disponibile...le-am introdus din nou si am avut surpriza sa le gasesc a doua zi la comenzi...sau avand doar un produs in stoc si acesta fiind comandat apare ca vandut iar din magazin dispare...poate daca aveam mai multe in stoc ramaneau dupa vanzarea unuia,celelalte...

    07.12.2011, 10:05:56
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Sigur, daca ai un singur psrodu in stoc si cineva il comanda, produsul dispare din magazin cum e si firesc, ca sa nu il mai comande cineva o data.

    07.12.2011, 22:11:04