Forum: Orice altceva POTOFOLII DE TOP

  • serbani.bijoux
    serbani.bijoux

    Minunata initiativa Breslo legata de portofoliu!!!
    Eu am poposit astazi indelung IN LUMEA LUI DODO pt a admira, a studia, a invata...
    www.breslo.ro/Portofoliu/dodo

    23.08.2010, 19:55:05
  • Simina
    Simina

    Dar de acesta ce ziceti??? www.breslo.ro/Portofoliu/serbani.bijoux :):):)
    Scuza-ma draga Ana, insa nu m-am putut abtine!!!! Ai atatea bijuterii extraordinare in portofoliu....:)
    Te pup!

    23.08.2010, 20:35:08
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Vin si eu cu un portofoliu extraordinar,al unor creatori la fel de extraordinari!!!
    www.breslo.ro/Portofoliu/punctG

    23.08.2010, 20:58:03
  • punctG
    punctG

    multumesc mult :)) draguta ca in totdeauna :)) cand am vazut m-au trecut toate apele... si cred ca m-am si inrosit :)) nu ma gandeam ca cineva chiar sta sa se uite in portofoliu
    :-* :-* :-*

    31.08.2010, 23:17:10
  • deerstuff
    deerstuff

    Ohooo, si nu e singura care se uita prin portofolii!;) Mai cunosc eu pe cineva, nu "spui" cine, persoane "importante" :))), care se delecteaza admirand portofolii de top!:)

    31.08.2010, 23:23:42
  • dodo
    dodo

    Eu as deschide un topic despre Sufletele bijuteriilor voastre si nu ma refer de data aceasta la bijuteria in sine ci la ce lasa sa se intrevada..uneori mai mult, uneori mai putin...la altii mai mult, la altii mai putin...la unii mai des, la altii mai rar...
    Dar acest subiect este delicat si totusi spun ca deseori am vazut in bijuterii ceva din sufletul celei ( celui ) ce le-a creat...sau asa-mi place sa cred..si daca Ana draga ai vazut acelasi lucru la bijuteriile mele sunt fericita..
    iti multumesc din inima.

    02.09.2010, 19:19:01
  • anazaporojan
    anazaporojan

    Bun sosit, Dodelus drag!!!

    03.09.2010, 18:59:06
  • delakoka
    delakoka

    Vin si eu cu unul care-mi place foarte mult datorita varietatii www.breslo.ro/Portofoliu/kiti

    25.09.2010, 12:20:41
  • enchantedbeads
    enchantedbeads

    Iata o tema minunata, PORTOFOLII DE TOP, pe marginea careia se poate discuta la infinit. Vizitand portofoliile de mai sus m-a impresionat imaginatia creatorilor Breslo, care nu se limiteaza doar la piesa in sine, ci si la gasirea unor nume potrivite, inclusiv pentru categoriile de Portofoliu. Great job!

    26.09.2010, 17:54:57