Forum: Concursuri Premiere - concurs Grandma's backyard

  • just.paintings
    just.paintings

    Si podiumul arata in felul urmator:
    Locul 1: nagual cu 25 de voturi
    Locul 2: soso cu 22 de voturi
    Locul 3: Gabys cu 17 voturi
    Locul special: Cleopatra
    Premiul pt client (ales random): duchess

    Rugam castigatorii sa ridice premiile din magazinele noastre:

    Nagual:
    -Produse in valoare de 70 de lei din magazinul Just.paitings
    -O ilustratie de moda facuta de Ipipura pe o tema aleasa de castigator ( se poate alege gama cromatica, dimensiune: A4 sau A3, tema la alegere: primavara, natura, transparente, floral, SF, vintage, Japan etc, tehnica la alegere: creion, acuarela, markere sau tehnica mixta)

    Soso
    -Produse in valoare de 50 de lei din magazinul meu
    -Ilustratii in valoare de 50 de lei din magazinul Ipipura

    Gabys
    -Produse in valoare de 40 de lei din magazinul just.paintings
    -Plus un banner creat de Ipi pt magazinul de pe breslo
    - :D si asa cum am prezis: un set de bijuterii www.breslo.ro/Product/Colier-i-cercei-Grandmas-Tea_598840

    Cleopatra5
    -Un banner gratuit timp de o luna pe siteul Ipipura: inspiration-of-the-nation.com/ - format: 728 x 90
    -Plus produse in valoare de 40 de lei din magazinul meu

    Duchess
    - O ilustratie A3 de la Ipi plus inca o ilustratie A4 gratuit (ambele la alegere)

    23.04.2012, 09:10:53
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Buna dimineata tuturor! Ce inceput minunat de zi :)! Felicitari castigatoarelor, stransa competitia, extraordinare lucrari, felicitari tuturor celor care ne-au delectat cu bijuterii cu parfumul amintirilor dragi! Ipipura si just.paintings, felicitari pentru idee si organizarea ireprosabila!
    M-am amuzat teribil citind comentariul de la locul III :))!

    23.04.2012, 09:28:07
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Uitasem din cauza emotiilor... Foarte important: Multumesc tuturor celor care mi-au votat lucrarea :)! Cu drag, Gaby

    23.04.2012, 09:31:33
  • cleopatra5
    cleopatra5

    Iuhuuu! Frumos inceput de zi! Mi-a placut totul legat de concursul asta... Tema, lucrul in sine, faptul ca ceea ce am facut a placut si altora, concurenta stransa, stransa, organizarea... Totul! Multumesc celor care au votat lucratura mea... Si multumesc frumos pentru premiu! Sa aveti cu totii o zi macar la fel de frumoasa cum este a mea. Va pup.

    23.04.2012, 10:01:11
  • soso07
    soso07

    Chiar ca o dimineata buna :) Multumesc si eu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ce-as putea sa mai adaug la ce a spus GabyS ? Poate doar ca am facut o fixatie pe dantele "prafuite" :) Si vinovate sunt Ipipura si just.paintings
    Multumesc pentru voturi si pentru cuvintele frumoase. Felicitari tuturor !!!

    23.04.2012, 10:18:02
  • AtelierMikaela
    AtelierMikaela

    Ce surpriza!! Eu speram la locul III, bine ca acum stiu la cine voi apela pentru banner! :)
    Felicitari organizatoarelor, dar si tuturor participantelor la acest concurs pentru lucrarile prezentate (greu a fost de-a vota doar trei)!!
    Aaa, si multumesc pentru voturile primite!

    Sper pana maine sa ma loveasca inspiratia pentru o noua tema...

    23.04.2012, 10:55:47
  • huxley
    huxley

    Felicitari fetelor, foarte frumos concurs! Toate lucrarile au fost frumoase, toate au adus asa, un parfum de epoci apuse, toate au trezit nostalgii. Felicitari si organizatoarelor, in primul rand pentru ideea ce a nascut acest concurs si apoi pentru organizarea propriu-zisa!

    23.04.2012, 11:31:04
  • just.paintings
    just.paintings

    multumim pt aprecieri! Ne bucuram ca v-am incantat cu tema aleasa. Felicitari tuturor particpantilor pt minunatiile create!

    23.04.2012, 12:04:59
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Felicitari tuturor, sa va bucurati de premii!
    O adevarata delectare a fost acest concurs,m-am bucurat de fiecare lucrare in parte!
    Si organizarea si creatia a fost la inaltime!

    23.04.2012, 12:42:56
  • Ipipura
    Ipipura

    Felicitari tuturor si multumim pentru participarea in nr atat de mare:)
    ne bucuram ca v-a placut tema si va asteptam in magazine sa va ridicati premiile.

    @nagual: astept tema ca sa ma pot apuca de ilustratie. o sa am nevoie de dimensiune: A4 sau A3, de tema si tehnica.

    @soso : deja a ales posterul printat. pe A3 sau A4? maine e la posta.
    @Gabys : astept tema pt bannerul Breslo. ce culori, cum sa fie, ce poze punem sau daca e alegerea mea total:)

    @Cleopatra : o sa am nevoie de pozele produselor tale si un text care sa iti promoveze magazinul Breslo. in functie de astea o sa vedem in ce format se incadreaza mai bine bannerul postat timp de O LUNA pe siteul meu: inspiration-of-the-nation.com.

    @Duchess: poti alege oricare 2 din ilustratiile mele printate. una va fi printata pe A3 si alta pe A4.

    pup all si inca o data felicitari:)
    ipi

    23.04.2012, 12:58:33
  • Ipipura
    Ipipura

    @ my partner J.P: se pare ca am facut o treaba buna. multumesc! pup :)

    23.04.2012, 12:59:28
  • soso07
    soso07

    Ipipura, multumesc pentru poster - A4 :)
    just.paintings, multumesc pentru bratara "cu figuri geometrice":)

    23.04.2012, 13:41:38
  • corainadori
    corainadori

    Felicitari premiantilor !

    23.04.2012, 13:53:44
  • carla69
    carla69

    Felicitari!!!!

    23.04.2012, 15:14:59
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    just.paintings,

    Felicitari pentru organizare!
    Lucrari frumoase la toti concurenti, cu felicitari.

    Castigatoarelor, Mult succes, pe mai departe si la alte concursuri. (cat mai multe)

    23.04.2012, 15:52:13
  • gemsgems
    gemsgems

    Felicitari tuturor! Astept cu nerabdare noua tema! :D

    23.04.2012, 17:08:03
  • just.paintings
    just.paintings

    Multumesc Georghita, dar e si meritul Ipipurei, ne-am impartit sarcinile frateste
    Plus ca ideea temei a fost a ei

    23.04.2012, 17:48:09
  • just.paintings
    just.paintings

    @ ipi, multumesc si eu, pana la urma am scos-o la capat ;)

    23.04.2012, 17:48:59
  • blanitza
    blanitza

    Un concurs de exceptie, si piese pe masura, BRAVOOO pentru toata lumea - premiante, organizatoare si participanti!!! A fost un deliciu pentru mine sa descopar frumusetea lucrului cu materiale vechi, demne de reciclare, ce pot fi readuse la viata in mod artistic.. Chiar foarte atragator mi s-a parut acest concurs, am stat cu el in cap mai mereu, sa nu cumva sa nu bag de seama, si sa-i treaca termenul, FELICITARI din toata inima, si la mai multe, fetele!!!

    23.04.2012, 18:05:12
  • duchess292004
    duchess292004

    Felicitari pentru organizarea concursului si pentru lucrarile realizate!
    Multumesc pentru premiu! :)

    23.04.2012, 19:32:42
  • elenusa1
    elenusa1

    Felicitari pentru lucrarile frumoase!

    23.04.2012, 21:37:03
  • Gheorghitza
    Gheorghitza

    Felicitari Ipipura , un concurs bine organizat foarte reusit!

    23.04.2012, 21:53:22
  • MonicaIacovencoJewelry
    MonicaIacovencoJewelry

    felicitari organizatorilor pentru unul dintre cele mai interesante concursuri si bineinteles, felicitari castigatorilor pentru minunatele creatii!

    23.04.2012, 21:53:46