Forum: Concursuri PREMII concurs - De DRAGOBETE, iubește românește!

  • AndreeaBololoiJewelry
    AndreeaBololoiJewelry

    Sara bună, oameni faini și creativi!

    Saltă inima-n mine de bucurie când văd lume mândră de portul, tradițiile și obiceiurile noastre românești! Așă că noi, moderatoarele, și alții poate, care se vor simți darnici și vor dori să ofere vre-un premiu suplimentar, vrem să vă răsplătim pentru acest fapt și pentru creațiile voastre nu ''handmade'', ci lucrate manual și ''fabricate în România''. :)

    Premiile moderatorilor:


    Pentru locul 1:

    ¤ Andreea Bololoi Jewelry (www.breslo.ro/AndreeaBololoiJewelry) oferă o brățară cu mărgele de coral roșu și o inimioară țesută cu sârmă argintată + un inel realizat pe măsura câștigătoarei, tip bandă, țesut cu sârmă argintată și cu mărgele de nisip roșii.
    ¤ PushDesign (www.breslo.ro/PushDesign) oferă un voucher de 50 lei în magazin + o surpriză.
    ¤ Issa (www.breslo.ro/issa) oferă un medalion/colier lucrat cu tehnica tiffany, cu pisică (print la alegere) SAU o iconiță lucrată cu tehnica tiffany, print la alegere SAU un set format din inel și cercei din arici de mare, culoare la alegere. Locul 1 are prioritate la alegerea premiului dintre cele enumerate.

    Pentru locul 2:

    ¤ Andreea Bololoi Jewelry (www.breslo.ro/AndreeaBololoiJewelry) oferă o brățară cu mărgele de coral roșu și o inimioară țesută cu sârmă argintată.
    ¤ PushDesign (www.breslo.ro/PushDesign) oferă o broșă ''Bufniță'' din piele + un semn de carte cu personalitate.
    ¤ Issa (www.breslo.ro/issa) oferă un medalion/colier lucrat cu tehnica tiffany, cu pisică (print la alegere) SAU o iconiță lucrată cu tehnica tiffany, print la alegere SAU un set format din inel și cercei din arici de mare, culoare la alegere. Locul 1 are prioritate la alegerea premiului dintre cele enumerate, apoi locul 2.

    Pentru locul 3:

    ¤ Andreea Bololoi Jewelry (www.breslo.ro/AndreeaBololoiJewelry) oferă o brățară cu mărgele de coral roșu și o inimioară țesută cu sârmă argintată.
    ¤ PushDesign (www.breslo.ro/PushDesign) oferă trei semne de carte cu personalitate
    ¤ Issa (www.breslo.ro/issa) oferă un medalion/colier lucrat cu tehnica tiffany, cu pisică (print la alegere) SAU o iconiță lucrată cu tehnica tiffany, print la alegere SAU un set format din inel și cercei din arici de mare, culoare la alegere. Locurile 1 și 2 au prioritate la alegerea premiilor dintre cele enumerate, iar locul 3 primește produsul rămas.
    ¤ asulikeit3 (www.breslo.ro/asulikeit3) oferă un plic care va fi postat în curând.

    Lista sponsorilor rămâne deschisă! Baftă!

    07.02.2017, 20:37:26
  • asulikeit3
    asulikeit3

    Buna !Un plic pentru ocupanta locului 3 .Minunate cratii inscrise !Mult succes tuturor .!
    www.breslo.ro/item/plic-caramiziu-crosetat-manual-rezervat-cadou-pentru-locul-3-la-concursul-d-e-dragobete-iubeste-romaneste-1705958

    08.02.2017, 12:16:38
  • AndreeaBololoiJewelry
    AndreeaBololoiJewelry

    Completare

    Pentru locul 2:
    ¤ Elentamente (www.breslo.ro/Elentamente) ofera aceasta pereche de cercei veseli www.breslo.ro/item/rezervat-cercei-flori-de-portocal-859543

    09.02.2017, 10:26:47
  • joulibiju
    joulibiju

    Buna tuturor,
    Asa cum scriam in topicul "Castigatori" pe lung si pe larg, m-am trezit sponsor, asa, dupa 8 martie.
    Astazi am reusit sa fac poze doar la o parte din punctele enumerate acolo, pe care o sa le incarc mai jos, restul in cursul zilei de maine.

    1. www.breslo.ro/item/rezervat-premiu-concurs-pct-1-1735958

    2. www.breslo.ro/item/rezervat-premiu-concurs-pct-2-1735962

    3. www.breslo.ro/item/rezervat-premiu-concurs-pct-3-1735973

    4. www.breslo.ro/item/rezervat-premiu-concurs-pct-6-a-1735963

    5. www.breslo.ro/item/rezervat-premiu-concurs-pct-6-b-1735970

    Acestea se vor distribui conform principiului bunului plac, anume: daca unul din castigatori simte ca vrea si are ce face cu unul sau mai multe din materialele respective, este liber sa comande.
    De asemenea, tot conform dorintei exprimate, pot da mai multe sau mai putine din cele de la punctele 1 si 2.

    In urma inventarului facut, punctul 6 l-am impartit, fiind mai multe; dar daca unul din castigatori le doreste pe amandoua, i le trimit.

    Atentie: daca sunt comandate de o alta persoana decat cele din lista castigatorilor, anulez comanda.

    Dupa incheierea concursului, daca raman materiale, pot fi revendicate si de alte persoane.

    09.03.2017, 22:35:34
  • joulibiju
    joulibiju

    Din pacate socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ, azi n-am avut timp sa fac poze decat la urmatoarele puncte:

    Pct. 4 - www.breslo.ro/item/rezervat-premiu-concurs-pct-4-1736321

    Pct. 5- www.breslo.ro/item/rezervat-premiu-concurs-pct-5-1736352

    Pct. 9 - www.breslo.ro/item/rezervat-premiu-concurs-pct-9-1736356

    Restul in urmatoarele 2 zile.

    10.03.2017, 20:57:45
  • joulibiju
    joulibiju

    Ca sa inchei lista premiilor insirata la topicul "Castigatori":

    - Premiu pct. 8: diverse furnituri metalice
    www.breslo.ro/item/rezervat-premiu-concurs-pct-8-1737586

    La punctul 7 - margelute de nisip si sticla - am renuntat, mai am prea putine si nu merita efortul.

    Punctul 10 a fost deja revendicat.

    13.03.2017, 18:59:34
  • joulibiju
    joulibiju

    Castigatorii sunt invitati sa comande sau sa ma contacteze prin mesageria breslo.
    Daca in decurs de o saptamana (13 - 19 martie) premiile din lista nu sunt revendicate de castigatori, o sa trag concluzia ca nu v-au placut sau nu va folosesc, si atunci pot sa le solicite si alte persoane.

    Acestea fiind zise, sa ne vedem cu bine si la alte concursuri!

    13.03.2017, 20:54:19
  • joulibiju
    joulibiju

    Am cumulat toate premiile ramase intr-un singur loc
    www.breslo.ro/item/rezervat-premii-concurs-furnituri-metalice-lana-fire-tricotat-fire-goblen-panglici-1737586

    In cazul in care doriti ceva, contactati-ma prin mesageria breslo sau e-mail [email protected]

    17.03.2017, 08:59:08
  • Paula.Adina
    Paula.Adina

    Buna!
    Am primit premiul de la Issa. E foarte dragut setul cu arici de mare. Multumesc frumos! :)

    22.03.2017, 13:23:47
  • issa
    issa

    Sa-l porti cu drag ! :)

    26.03.2017, 22:57:20
  • 3cot
    3cot

    Premiile oferite de voi mi-au adus multa bucurie!

    Joulibiju- firele de crosetat sunt de foarte buna calitate iar culorile superbe!
    issa- bijuteriile din arici de mare m-au cucerit! Sunt foarte frumoase.
    AndreeaBololoiJewelry- foarte elegant setul! Sunt delicate si lucrate perfect.

    Toate mi-au placut in aceeasi masura (ordinea in care le-am scris este cea in care le-am primit).

    Va multumesc!

    30.03.2017, 21:57:15