• bilanka
    bilanka

    Fiindca sunt foarte noua si doresc pe cit se poate sa fiu si foarte corecta as dori sa apelez la membrii acestui site ,evident in limita timpului disponibil si a deschiderii fata de acest subiect,sa imi comunice daca preturile la produsele pe care le am la vinzare sunt conforme cu "realitatea".Nu as dori sa fie nici prea mici dar nici xagerat de mari .Doresc sa vind .Asadar............
    M-am ghidat in primul rind la ceea ce am vazut ca se mai vinde pe aici.Apoi la preturile a ceea ce am cumparat pentru a le realiza si evident munca mea.
    Daca aveti comentarii as fi bucuroasa sa le aud/vad iar sugestiile sa le si pun in practic, de ce nu?
    Multumesc.

    30.01.2010, 08:43:08
  • DonaCristina
    DonaCristina

    Foarte dragute creatiile tale, vesele si imbietoare.
    Ca sa iti faci o idee despre pret cred ca ar trebui mai intai sa descrii mai detaliat produsele, in sensul mentionarii materialelor din care sunt executate.
    Este un element important in stabilirea pretului.
    Mult succes si inspiratie in continuare.
    Daca vrei mai multe opinii, ma gasesti pe yahoo ID crisrom_ro

    30.01.2010, 12:55:05
  • ioncikdesign
    ioncikdesign

    Imi plac si mie ramele tale, precum si celelalte produse. doar ca mi se pare foarte importanta si dimensiunea lor, sa o pui la descriere. Spunea cineva (scuze autorului, ca nu mai stiu cine e) ca trebuie descris produsul ca si cum nu ar avea fotografie.
    Preturile mi se par destul de acceptabile, si daca tu zici ca inglobeaza materialele consumate, si munca ta, e bine.
    doar ca trebyuie sa te gandesti ca in pretul asta trebuie sa incluzi si alte cheltuieli: ambalatul produsului, un drum la posta, sau orice altceva consumi ca sa ajunga la destinatie. Avand in vedere ca taxele postale ti le-ai trecut la "cheltuieli de expeditie"
    Mult succes!

    30.01.2010, 13:19:52
  • bilanka
    bilanka

    Multumesc.O sa tin seama de sfaturile voastre si merci si de incurajari.

    30.01.2010, 19:23:47