Forum: Orice altceva Prima pagina Breslo

  • user61482
    user61482

    Stau si ma-ntreb de ce ne chinuim sa facem atatea galerii ( eu mai rar dar altii da ) din moment ce 70% din timp prima pagina Breslo este ocupata cu ultimele produse listate.... Arata inestetic.... Handmade, amestecat cu furnituri, cu vintage...

    04.05.2014, 12:05:34
  • Lona11
    Lona11

    Probabil pentru că toți cei care listează contra aceleiaşi taxe de magazin trebuie să aibă şansa afişarii pe prima pagină, nu doar cei aleşi subiectiv în galerii (selectați uneori
    în cercuri închise).

    04.05.2014, 15:44:58
  • tiny.treasures
    tiny.treasures

    Probabil pentru ca multa lume s-a plans atunci cand era invers (galeriile ocupau mai mult timp prima pagina).
    Nici mie nu imi place cum arata cand pe prima pagina sunt ultimele produse listate, arata cumva neingrijit. Prefer galeriile....

    04.05.2014, 21:56:10
  • user61482
    user61482

    E ok sa alterneze, normal. Si una si alta mi se par necesare. Eu ma refeream la estetica primei pagini... In ultimul timp Breslo este vizitat de noi si noi posibili clienti / colegi si este vorba despre prima impresie pe care si-o fac :)
    In plus ultimele produse postate sunt prezente permanent pe prima pagina, nu?

    Un pic offtopic : s-a discutat mult pe subiectul " de ce nu sunt adaugat in galerii " iar eu imi mentin parerea cum ca daca ai un magazin frumos, ingrijit, poze ( ! ) clare, luminoase, detaliate ai mai multe sanse sa fii ales in galerii :) Si alt aspect : nimeni nu te limiteaza in a-ti crea propriile galerii, implicit a-ti spori sansele ca galeria creata de tine, cu produsul tau in ea ( daca vrei sa-l adaugi, normal ) sa apara pe prima pagina :D
    Spor la treaba!

    05.05.2014, 10:22:08