Forum: Idei si sugestii probleme in cautarea unui produs

  • VYOLETTA
    VYOLETTA

    Eu sunt cumparatoare , materiale ptr mestesugarit handmade.
    De atatia ani am creat o retea de furnizori - colaboratori si prieteni - seriozitate , intelegere , toleranta , bun simt , comunicare si.....mare drag in relationare.
    PROBLEMELE -
    1- ptr cele semnalate , de interes general , nu am primit nici un raspuns din partea adm Breslo si nu s-a produs nici o imbunatatire !!!!
    2 - noua platforma program nu prevede departajarea unui produs - handmade sau material ptr handmade - sau poate am eu probleme in acest sens
    Exemplu - caut " agate crabfire violet " - se listeaza zeci de pagini care contin creatii handmade cu aceste agate - daca accesezi " materiale ptr mest " se deschide o lista cu toate produsele care fac obiectul citat dar punctual " agate crabfire violet " nicidecum.
    Este foarte enervant , actiune cronofaga si care determina renuntarea.
    De ce se duce aceasta politica fatisa impotriva furnizorilor de materiale ptr mestesugarit ?? de ce produsele lor nu sunt listate in noutati ??
    Inaintea " revolutiei " Breslo era foarte clar si simplu - in fereastra " cauta " tastam produsul si se lista produsul dorit in toate magazinele - o placere , facil , comanda - toata lumea multumita.
    Sa sper intr-un raspuns care sa ma lumineze si sa se faca si corectiile necesare ????
    Alexandra Vasiliu

    24.01.2016, 04:06:03
  • AcasaCuIna
    AcasaCuIna

    Pentru a obtine rezultatele doar in categoria sau subcategoria dorita, trebuie mai intii sa selectati categoria, din meniul de sus, de sub sigla breslo, apoi sa efectuati cautarea, scriind in casuta de cautare si apasind pe lupa. Veti obtine astfel doar rezultatele din categoria selectata. In cazul exemplului dumneavoastra, agatele crabfire violet nu se gasesc in sectiunea materiale.
    Noutatile din sectiunea materiale le puteti vedea, ca si pina acum, pe prima pagina, chiar la baza ei, unde scrie "Cele mai noi materiale"

    25.01.2016, 10:08:56
  • vidan
    vidan

    Ar fi foarte util pentru cumparatori si creatorii de handmade sa fie instiintati de produsele noi postate de magazinele de materiale. La ''Activitate'' apar doar magazinele handmade.. ori ..creatori si doritori de a achizitiona materiale sunt foarte multi.. Pierdem o multime de timp luand la rand magazinele de materiale pentru a vedea daca au mai primit produse sau nu.. Multumesc anticipat !

    22.02.2016, 15:39:18