Forum: Bug-uri Produsele accesate intra direct la favorite!

  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Am descoperit azi ca aveam in lista de produse favorite articole pe care nu le adaugasem, ci doar le vizualizasem dintre produsele nou afisate sau dintre cele pe care le-am adaugat aseara in galerii. E un bug sau am apasat pe vreun buton nou fara sa-mi dau seama?
    Si inca o problema, si ieri, si azi am incercat sa adaug magazine la favorite, dar butonul acela in forma de inimioara e inactiv, nu se intampla nimic cand apas. Verific ulterior in lista si nu intra nimic.

    02.03.2012, 19:18:22
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Aveam la favorites vreo 3 produse proprii si asa mi-am dat seama ca ceva e in neregula :)).
    In cealalta problema, de adaugare a magazinelor la favorites, ma refeream la noul format de pagina, unde butonul negru e inactiv.

    02.03.2012, 19:29:49
  • foambubbles
    foambubbles

    Am patit si eu. Dar credeam ca am facut eu ceva din greseala, de am propriile produse la favorite. :))

    02.03.2012, 20:07:49
  • blanitza
    blanitza

    Si eu la fel, fara sa am habar cum, se pare ca mi-am adaugat la favorite ultimele doua produse listate, si-acum, citind mesajele voastre, se pare ca n-am facut-o eu...

    02.03.2012, 20:50:20
  • Breslo
    Breslo

    A fost un mic bug (cand se apasa butonul de inchidere al ferestrei cu produsul, acesta era adaugat la favorite), ne cerem scuze, am rezolvat!

    03.03.2012, 11:27:47
  • blanitza
    blanitza

    O intrebare, va rog - as vrea sa sterg produsele respective din favorite, cum se poate face asta?

    03.03.2012, 18:12:44
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    @blanitza: in lista de favorite sub fiecare produs e un X. Daca apesi pe el stergi produsul din lista de favorite.

    03.03.2012, 19:41:29