Forum: Feedback pentru magazinul tau Produsele Izdeprovence

  • izdeprovence
    izdeprovence

    Ce parere aveti despre produsele magazinului meu? :) Stiu ca nu prea pun poze frumos colorate tocmai iesite de la o sesiune foto, tocmai pt ca vreau ca impactul in realitate sa fie pozitiv si nu negativ pe principiul: "nu arata cum arata in poza".

    Preturile: multi prieteni mi-au zis ca sunt prea mici si da impresia ca sunt cheap products...de altfel eu folosesc doar produse de cea mai buna calitate Lefranc&Bourgeois, Louvre etc....in acest moment activitatea in sine fiind scopul principal si nu obtinerea unui profit material.

    In momentul asta, fac f multe produse doar la comanda si ma ocup cu mare grija de fiecare produs in parte, la unele cutiute am stat si cate 1 saptamana lucrand in fiecare seara cate putin pana am ajuns la produsul final dorit.

    Fiecare produs are atasat cate un Thank you note si sunt impachetate cu grija si cu o fundinta numai bune de dat..sau primit cadou :).

    Multumesc!

    16.08.2012, 18:28:52
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Frumoase produse!Sa aveti succes pe masura muncii depuse si a frumusetii lucrurilor ce va ies din maini.

    18.08.2012, 10:31:33
  • simonikb
    simonikb

    Buna! Am de ceva vreme magazinul adaugat la favorite si de foarte multe ori am admirat produsele tale. Sunt foarte feminine,atent lucrate,adorabile si intr/adevar te duc cu gandul la Provence:)
    Sper ,cat de curand sa imi cumpar ceva dragut si cu iz de Provence de la tine :)
    Multa bafta si inspiratie in continuare.

    18.08.2012, 16:59:19
  • izdeprovence
    izdeprovence

    Multumesc! :D Va astept cu mare drag! :D

    24.08.2012, 16:15:13