Forum: Bug-uri Publicitate

  • kiti
    kiti

    Am pus la campania publicitara de azi acest produs ca principal
    www.breslo.ro/Product/colier-AGAT_149239

    iar la alternativ colierul Kelly si mi-a aparut in spatiul publicitar cel alternativ fara ca cel principal sa se fi vandut. Am verificat si imi apare intr-adevar Kelly la principal iar la alternativ nimic.Am crezut ca am gresit eu undeva si am incercat sa introduc Agatul dar imi apare mesajul ca acest colier este deja introdus fara ca el sa apara inregistrat .Deci nu am gresit cu nimic, el a fost introdus insa nu poate fi vizualizat. Imi poate spune cineva ce se intampla ? Eu am platit ziua de campanie pt un produs si vad ca apare altul?

    06.03.2011, 13:42:08
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Hey kiti!

    Produsul principal si cel alternativ apar...alternativ pe prima pagina (sau pe forum etc). Adica ba apare produsul principal, ba apare cel alternativ. Daca vrei sa apara un sigur produs atunci trebuie sa selectezi produs principal + produs(e) secundare. Produsele secundare nu apar decat daca cel principal a fost vandut.

    Daca vrei sa schimbi asta, mergi in lista de campanii, gasesti in lista campania ta si apezi "vezi" la Produse. Apoi dai click pe imaginea mica a produsului pe care vrei sa-l schimbi/scoti si treci noul Link, apoi apesi OK.

    06.03.2011, 15:48:06
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    pff, am omis partea in care Kelly apare ca principal iar Agat pare a fi introdus dar e invizibil.
    Rugamintea mea e sa incerci sa schimi Kelly cu Agat cum am descris mai sus, this should do the trick!

    06.03.2011, 15:55:06
  • kiti
    kiti

    Ok, multumesc pt raspuns.Nu stiam ca principalul si alternativul apar in aceeasi zi alternativ.Sorry.Am priceput acum.

    06.03.2011, 20:40:40