Forum: Bug-uri publicitate ???????

  • kiti
    kiti

    Am platit pt o campanie pe prima pagina dar nu mi-am vazut nici un produs pe ziua de azi.Mai mult ca sa verific daca mi-a scapat mie din vedere am avut acea rabdare sa stau 20 min si sa vad daca se afiseaza produsul meu macar o data dar nu a aparut in tot acest timp au fost afisate aceleasi 5 produse iar in ultimele 10 min de supraveghere am monitorizat nr de afisari care au crescut insa de la 2032 la 2044 in conditiile in care produsul meu nu a aparut nici macar o data. Imi poate spune cineva ce se intampla ?Nu este prima data si de aceea azi am vrut sa urmaresc cum se face campania de publicitate.Mai merita oare sa dam banii?

    05.04.2011, 19:40:44
  • BohemianSin
    BohemianSin

    eu vad doua produse de la tine:

    www.breslo.ro/Product/set-TAMIRA_339554
    www.breslo.ro/Product/colier-MELLIA_338884

    din cate stiu produsele nu ruleaza automat la un interval de x minute sau secunde ci in functie de cate ori vezi pg respectiva. incearca sa dai refresh la pg.

    05.04.2011, 20:26:14
  • kiti
    kiti

    Refresh am dat dar mi-a afisat timp de 20 min ac pag.de fiecare data.Stiu ca pe la inceputuri cand am demarat publicitatea le vedeam si eu si rulau destul de des.N-am inteles cum de creste nr postarilor fara sa-mi apara produsul ca asta s-a intamplat.In timpul monitorizarii mi-a aparul Mellia de la 8,45 pana la 8,49 dupa care produsele s-au schimbat.In schimb pe forum apar regulat.Nu stiu ce sa mai zic, dar cred ca voi renunta la publicitatea pe prima pagina pt ca nu-i prima data cand se intampla.

    05.04.2011, 21:34:44
  • kiti
    kiti

    Sorry, sorry, sorry, Eugenia ai avut dreptate.La fiecare refresh imi aparea cate unul dar este adevarat ca nu am refreshuit asa pana acum ca n-am stiut smecheria.Am revenit la sentimente mai bune si acum stiu cum functioneaza.Mersi.Pa.

    05.04.2011, 21:43:18