Forum: Idei si sugestii Pup-up 'Descopera noi creatori talentati'

  • atriae
    atriae

    Salut!

    O sugestie legata de functionarea site-ului (din cate m-am uitat nu am gasit alta discutie pe tema asta): acel pop-up cu 'Descopera noi creatori talentati' este foarte-foarte iritant, mai ales ca nu il poti inchide deloc. In primul rand daca intri sa cauti ceva anume ca cumparator nu poti vedea rezultatele cautarii cum trebuie din cauza lui si vezi cate un rand cu 2 produse dupa care trebuie sa tot dai scroll pentru fiecare rand pentru ca nu poti vedea intreaga pagina ca e acoperita de acel pop-up mult prea mare, care oricum contine chestii generice care nu nicio legatura cu categoria pe care esti. Sugestii:

    1. puneti un buton de inchidere a pop-up-ului pentru ca daca chiar nu intereseaza pe user acea sugestie el prefera sa poata sa alega sa nu il mai vada, mai ales ca continutul se schimba dupa n pagini si il impiedica si sa vada ce il intereseaza sa cumpare si isi pierde rabdarea si iese e pe site
    2. macar rulati diferite magazine si nu pe acelasi de n ori la rand si abia apoi altul. Daca din a doua omul nu da click nu il intereseaza
    3. legati categoria pe care se face browsing cu magazinul promovat (tinand cont de 1 si 2 :) )

    Sunt chestii de usability iar noua interfata are deja destule hibe pentru oamenii care sunt aici de ani de zile

    Multumesc!

    07.02.2016, 03:48:34
  • MURESANRITA
    MURESANRITA

    Asa este,sunt total de acord cu tine si sper ca btreslo sa tina cont de asta.

    28.02.2016, 15:26:13
  • Igescua
    Igescua

    Cum pot să văd cați oameni sau uitat la produsele mele ?

    24.05.2016, 18:25:15
  • EtnoWare
    EtnoWare

    In panoul de administrare ai Web Analytics - se foloseste Google analytics pentru a vedea traficul paginii tale :)

    25.05.2016, 05:10:16