Forum: Feedback pentru magazinul tau Quillingul? Le place breslasilor?

  • HappyQuilling
    HappyQuilling

    Un feedback obiectiv pentru un magazin de quilling...

    22.06.2011, 23:44:25
  • HappyQuilling
    HappyQuilling

    As vrea sa stiu daca breslasii apreciaza si cumpara quilling. Am observat ca sunt intr-adevar pasionati in primul rand de bijuterii si de fimo sau ceramica, dar mi-ar placea sa aflu cum si daca are trecere quillingul? In special felicitarile realizate cu tehnica asta. Ati cumpara produse din magazinul meu? De ce da si mai ales de ce nu?:) Multam fain!
    Happy Quilling

    22.06.2011, 23:46:17
  • Live
    Live

    Sunt foarte frumoase felicitările pe care le faci! Şi...da, aş cumpăra, dacă nu aş fi, deocamdată, învăţătoare aflată-n concediu fără plată, cu impozite de plătit!:)

    23.06.2011, 12:11:25
  • HappyQuilling
    HappyQuilling

    Live, multumesc mult! E foarte important sa incerc sa inteleg "piata" si gusturile si placerile breslaselor. Feedbackul pe care l-am primit pana acum (pana sa deschid magazinul de pe Breslo) a fost pozitiv (chiar foarte as spune) dar limitat (dat de putine persoane...), asa ca orice opinie a voastra este foarte bine venita! Iti multumesc frumos tie si oricui mai are intentia de a comenta aici! :*

    23.06.2011, 19:15:16
  • croseta.fermecata
    croseta.fermecata

    Mie imi place sa le privesc,apreciez munca ,dar nu as cumpara .

    23.06.2011, 20:43:29
  • HappyQuilling
    HappyQuilling

    croseta-fermecata, poti sa imi detaliezi mai precis de ce? sau ce ar trebui sa schimb? e important pentru mine sa stiu ce pot imbunatati:)

    23.06.2011, 20:47:44
  • croseta.fermecata
    croseta.fermecata

    Daca as cumpara ar trebui sa le trimit cuiva si nu cred ca ar aprecia o astfel de felicitare si nu ar merita investitia,plus ca in ziua de azi putini mai trimit felicitari prin Posta (eu una o mai fac),dar le prefer pe cele cu mesaje haioase care sa scoata un zambet.
    Tablouri Quilling nici nu se pune problema sa pun in casa nu ma repreZinta,deci e vorba de gusturile fiecaruia.
    Ca si concluzie problema e la mine nu la tine!
    Sfaruri concrete nu am sa-ti dau ,ci-ti pot spune doar spor la munca ,este o activitate placuta si daca reusesti sa scoti si bani din asta cu atat mai bine.

    24.06.2011, 11:25:47
  • fbronnie
    fbronnie

    @happy
    Sunt foarte frumoase felicitarile tale. Sunt deosebite si au un aer vintage care mie imi place foarte mult. Combinatiile de culori imi plac foarte mult Combini tehnici de quilling cu scrapbooking, daca nu ma insel, nu? Anyway, produsele sunt foarte-foarte ok.

    Referitor la fotografii as avea insa o observatie. Scoate watermarkul. E de ajuns sa pui in josul fotografiei acea marca. Watermarkul supara. Pe mine cel putin ma supara. As vrea sa vad detaliile felicitarilor si in schimb vad watermarkul. Urasc chestia asta foarte mult.

    29.06.2011, 13:55:49
  • HappyQuilling
    HappyQuilling

    fibronnie, multumesc f mult de opinie. chiar nu ma gandisem la asta, dar pare o idee foarte buna! :)

    30.06.2011, 01:25:51