Forum: Saluta comunitatea "MULTUMESC!- asemenea"...

  • aigile
    aigile

    Sunt cateva luni deja de cand tot felul de probleme m-au tinut departe de calmul si frumusetea bobitelor pretioase insirate pe Breslo. N-am lipsit chiar de tot, pentru ca am simtit mereu nevoia sa-mi incarc sufletul cu bucuria de a mesteri - cel mai adesea pentru si mai deplina bucurie de a darui nimicurile astea colorate care ne completeaza nu numai tinuta, ci si... aura. N-am avut timp sa mai trec prin magazin, pentru toate 'operatiile' necesare expunerii, dar asta nu-i mare paguba. In tot acest timp am continuat sa 'culeg' noutatile, extravagantele, 'specialitatile' - pentru ca, nu-i asa, microbul asta e greu de tratat! Sau, cum spunea cineva cateva pagini mai incolo, '...cate unii nu se mai opresc din cumparaturi'!(sorry, dear, chiar asa, daca mai am ceva maruntis pe card!?!...) Nu, nu am uitat sa platesc sau sa ridic pachetele (multe...) de la posta! E drept ca am cam intarziat cu feedback - urile, si chiar imi cer iertare pentru asta - uneori abia am ajuns in zona calculatorului, si atunci pentru alte urgente...Viteza cu care am completat ceea ce era necesar nu mi-a lasat timp sa remarc noutatile, si abia zilele trecute am descoperit un lucru simplu si cald - zeci de mesaje primite cu mult timp in urma, de care nu am avut habar, dar despre a caror existenta am aflat exact la timpul potrivit! Vreau sa va multumesc tuturor, chiar si atat de tarziu, pentru ziua aceea grea si trista in care mi-ati umput inima cu un val de caldura, voi, toti cei pe care nu va cunosc, si care ati gasit timp pentru o vorba (prea)buna! Imi cer iertare ca nu mi-am facut timp sa raspund la fel - nu pentru ca nu as avea aceleasi aprecieri, ci pur si simplu din cauza atator complicatii din viata mea... Chiar daca nu am timp(sau putere) sa interactionez in felul acestei 'comunitati', este o continua bucurie sa descopar cat de multi oameni se mai bucura inca de lucruri simple in viata, stiu sa daruiasca un zambet si o vorba buna si vor/pot sa fie altfel intr-o lume din ce in ce mai arida sau plina de cacofonii! In fiecare din voi e o speranta - poate chiar bobul de mustar care maine va muta muntii din loc. Tuturor va spun cel mai sincer MULTUMESC! Si... toate cele bune! Cu drag, aigile

    20.05.2011, 19:40:27
  • Live
    Live

    Nu te ştiu, nu ştiu ce probleme ai avut, dar mesajul tău este atât de cald, încât nu pot să nu-ţi spun că-ţi doresc să ai senin în viaţă, de acum încolo!:)

    21.05.2011, 00:51:03
  • blanitza
    blanitza

    Draga Ligia, si eu iti urez din tot sufletul sanatate si putere, sa le poti duce pe toate, si din cand in cand sa gasesti cat de putin timp pentru a mai mesteri cate ceva!!! Cu drag, Gabi

    09.06.2011, 23:07:43