Forum: Idei si sugestii "Scrie un comentariu" in Forum

  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Hey! E foarte cool noua grafica a forumului. In sine imi place si acest "pop-up" - fereastra care se deschide cand vreau sa scriu un nou comentariu in forum. Din pacate am observat ca nu e prea practica in sensul ca acopera cam tot ecranul.
    De cele mai multe ori cand dau reply intr-un topic fac referinta si la ce a zis cineva inaintea mea. Acum nu mai pot face asta in timp ce scriu fiindca nu mai vad pe ecran aproape nimic din ce s-a zis inaintea mea, fiindca fereastra asta de comentariu apare peste. Sper ca intelegeti voi ce vreau sa zic...

    Nu s-ar putea face in asa fel incat sa vad ce s-a zis deja in threadul respectiv in timp ce scriu un raspuns? Evtl sa fie mai mica fereastra de raspuns, sau sa apara mai in josul paginii, sau mai spre dreapta (comentariile din forum sunt aliniate la stanga) ?

    Sunt singura care are problema asta? ;P

    11.12.2009, 17:09:34
  • arabela
    arabela

    Hehe, si eu am observat, dar m-am descurcat repede si am mai deschis un tab ;).
    Eu sunt obisnuita sa am multe tab-uri deschise si probabil ca de aceea nu m-a deranjat.
    De fapt mi-am dat seama numai dupa ce am citit comentariul tau :P dar ai dreptate ar fi mai util fara fereastra tip pop up.

    11.12.2009, 20:58:23
  • GiuvaerShop
    GiuvaerShop

    Hi Breslo! Felicit si eu noua grafica! Doresc (si am senzatia ca nu sunt singurul) mai multa interactiune a user-ului cu grafica paginii personale, cu propriul magazin. Vrem sa ne customizam singuri lay-out, butoane, culori, font, asa incat magazinul sa aibe amprenta personala, in acord cu produsele.
    Am mai scris asta si intr-un mail, acum ma repet ca sa sesizez si sustinerea celorlalti membrii. Wonderful Day !

    12.12.2009, 15:00:52