Forum: Comenzi personalizate Realizez roombox-uri personalizate - cadourile perfecte si originale

  • ArtCraftLand
    ArtCraftLand

    La noi in tara, lucrarile miniaturale nu sunt inca foarte cunoscute, insa cred ca vor deveni foarte populare avand in vedere imensitatea de idei cu care se poate lucra... Eu creez roombox-uri (va invit sa-l vedeti pe cel mai recent aici: www.breslo.ro/item/roombox-craciun-de-vis-cadoul-perfect-pentru-cei-dragi-1512876 , dar puteti vedea si altele mai vechi in paginile magazinului ArtCraftLand), am si creat unele personalizate in functie de cererea clientului (ce sa cuprinda, cum sa arate, ce culori sa predomine, ce obiecte trebuie reproduse etc.) Daca va ganditi sa oferiti cadou un roombox, fiti sigure ca destinatarul cadoului va fin incantat ani de zile de el si-l va pastra expus pentru toata lumea intr-un loc deosebit... Ce altceva sa-ti doresti mai mult cand oferi un cadou decat sa faci o bucurie care sa dureze mult timp, nu doar o zi sau o saptamana? Asta, tocmai datorita originalitatii si dragalaseniei unei miniaturi. Va invit sa vedeti roombox-urile mele si va astept cu idei!

    01.12.2015, 00:08:19