Forum: Suport Breslo Rearanjare produse / Magazin pe FB

  • de.dimineata
    de.dimineata

    1. Cum pot să rearanjez produsele din magazin?

    2. Cum instalez aplicaţia My Breslo pe pagina de FB?

    16.06.2016, 11:47:00
  • EtnoWare
    EtnoWare

    Hei :)
    Aplicatia MyBreslo este in standby - o sa ne anunte colegii de la Breslo atunci cand se va implementa solutia iar.
    Referitor la ordonarea in magazin, Contul meu - Produse - si http://prntscr.com/bk8647
    Pozitia cea mai mica va fi afisata prima - spre exemplu un produs cu pozitia 3 va fi afisat dupa un produs cu pozitia 0/1/2
    Cand vei face modificarile, ai grija ca setarea implicita este "0" la toate produsele.

    24.06.2016, 01:42:16
  • Dinia.style
    Dinia.style

    Buna . Si eu sunt interesata de rearanjare , dar nu reusesc sa-mi dau seama cum se face . Poti te rog sa ne dai mai multe detalii . Multumesc .

    15.08.2016, 21:07:38
  • EtnoWare
    EtnoWare

    Hei :)

    Ordonarea se face in felul urmator:
    un produs cu pozitia 7 va fi afisat inaintea unul produs cu pozitia 10, dar dupa un produs cu pozitia 3 :) adica 3-7-10
    De exemplu, in magazin sa zicem ca avem 1 inel, o bratara, un colier si un pandantiv, adaugate in aceasta ordine in magazin. Pentru ca Bratara sa fie afisata ca primul produs in magazin, o vom nota cu 0; apoi, daca vrem sa urmeze pandantivul, il vom nota cu 1

    Atentie! Produsele vin, by default, pe pozitia 0 :)

    01.09.2016, 17:35:19
  • user48842
    user48842

    Prin editarea rapida, da, este usor. Insa atunci cand exista variante e pret pe listare, editarea rapida nu mai exista si se deschide automat intreaga editare. Acolo nu exista buton de pozitie... Ce e de facut?

    02.09.2016, 01:06:38