Forum: Bug-uri redeschidere magazin

  • Accessories
    Accessories

    Buna seara de ce nu mi pot redeschide magazinul ?Am urmat toate indicatiile si nu merge

    26.01.2015, 19:44:32
  • EtnoWare
    EtnoWare

    Accessories mai ai breslei in cont? verifica sectiunea de financiar

    26.01.2015, 20:14:39
  • Accessories
    Accessories

    Multumesc pt raspuns EtnoWare dar nu am rezolvat nimic.Pe acest cont a mai functionat magazinul de asta am spus redeschidere iar breslei nu am cont pt ca pur si simplu nu gasesc de unde pot fi cumparati...pe scurt a disparut aceasta optiune...cred pt ca dupa ce ma loghez imi apar doar urmatoarele optiuni fix in aceasta ordine:pagina mea , inbox cont(aici nu mi raspunde la clic adica nu mi deschide nimic) cumparaturi,feedback ,profil, sign out.Am primit mesajul pe telefon dar nimic...daca accesez pe vinde ma trimite exact la pagina principala si nici in adresa de email unde veneau de obicei mesajele de la breslo nu am primit nimic...

    28.01.2015, 05:17:14
  • EtnoWare
    EtnoWare

    Ok, am inteles :) Este un bug pe care l-au raportat mai multe persoane; Eu am trimis un mesaj catre echipa si ei o rezolva manual; am sa trimit si username-ul tau, iar maine cel tarziu vei putea accesa magazinul normal :)

    28.01.2015, 10:28:39
  • EtnoWare
    EtnoWare

    Accessories : gata, l-au activat :) Mult spor!

    28.01.2015, 13:48:42
  • Accessories
    Accessories

    Multumesc EtnoWare!Ati rezolvat problema, totul este bine am acces si la rubrica financiar :) Va pup

    28.01.2015, 17:42:56