Forum: Suport Breslo redeschidere magazin

  • CasaRetro
    CasaRetro

    Buna seara, cum procedez pentru a-mi redeschide magazinul pe care il am pe acest site? In ultimele luni nu a mai fost activ, insa acum doresc sa il activez si nu reusesc, din pacate.. Am apasat butonul "Vinde" insa imi apare un mesaj:
    Shop Closed
    Please contact us
    This shop was closed. If you feel there was an error, please contact us and we will get back to you shortly! For contact informations you can use the contact button at the bottom of this page.

    Ce trebuie sa fac pt a redeschide magazinul?
    Mersi!!

    31.01.2015, 23:56:22
  • Buburuzacughetute
    Buburuzacughetute

    Buna ziua! Contul pentru care doriti sa redeschideti magazinul este acesta? Voi contacta eu echipa pentru a-i anunta si revin cu detalii.

    02.02.2015, 14:12:46
  • Buburuzacughetute
    Buburuzacughetute

    Am revenit cu informatii. Contul a fost reactivat de cei din echipa si acum este disponibila sectiunea Financiar. Pentru alte detalii, te ajut cu drag.

    02.02.2015, 15:04:51
  • mariapapy
    mariapapy

    Buna ziua ! Aceeas problema o am si eu. Am trimis un emal dar ma gandesc ca trebuie sa astept ceva timp pentru a-mi raspunde. Se poate face ceva mai repede? multumesc

    02.02.2015, 16:19:44
  • CasaRetro
    CasaRetro

    Multumesc din suflet!

    02.02.2015, 21:59:31
  • EtnoWare
    EtnoWare

    mariapapy - acum am trimis notificare catre echipa Breslo, iar ei o sa activeze magazinul manual.
    Mult spor si o zi faina iti doresc!
    Eli

    03.02.2015, 15:11:57
  • ElisaBoutique
    ElisaBoutique

    Buna, am si eu o problema. Am redeschis magazinul,am platit taxa aferenta pt 3luni de promo alaltaieri seara si inca magazinul nu mi s-a activat? stie cineva cat mai dureaza? Multumesc

    11.02.2015, 10:52:18
  • Buburuzacughetute
    Buburuzacughetute

    AndraElla, cum ai facut plata? Prin ce metoda?
    Este posibil ca in functie de metoda aleasa sa varieze zilele pana echipa contorizeaza plata.

    11.02.2015, 10:57:39