Forum: Promotii si oferte speciale Reduceri de ramas bun! ...pana la 20 % OFF

  • foambubbles
    foambubbles

    Reducerile se aplica astfel:
    -pentru comenzi intre 50-100 lei - 10% reducere
    -pentru comenzi intre 100-150 lei -15% reducere
    -pentru comenzi de peste 150 lei -20% reducere

    In plus, primele 5 comenzi(indiferent de valoarea lor) vor primi cate un CADOU SURPRIZA! :)

    Oferta este valabila pana pe 25 ianuarie, dupa care magazinul FOAMBUBBLES va fi inchis. :(

    Din cauza timpului extrem de limitat nu voi mai putea realiza produse la comanda(nu, nici macar oite ;) ) si am introdus comanda minima de 30 lei.

    Va invit la o plimbare virtuala prin magazinul meu! Va astept!

    Alexandra

    04.01.2010, 22:15:09
  • Fimolicious
    Fimolicious

    Foambubbles, de ce inchizi pravalia? Ai niste lucruri asa de frumoase acolo!!!

    05.01.2010, 14:25:28
  • dodo
    dodo

    Regret sincer, pentru ca sunt fan Foambubbles.

    05.01.2010, 16:16:57
  • foambubbles
    foambubbles

    Eh... eu sper sa nu plec chiar de tot. Dar voi face o pauza de 6 luni sau chiar putin mai mult. Insa nu in imprejurari triste. :) Voi pleca cu o bursa de studii in strainatate si nu voi mai putea sa ma ocup si de magazin, pentru ca scoala va fi si mai solicitanta decat pana acum.

    Oricum... sper sa ma intorc cu idei noi si chef de munca, pentru ca pasiunea pentru handmade a crescut treptat-treptat si nu ma vad renuntand definitiv la ea. :)

    Multumesc pentru gandurile bune! Sper sa ne reauzim cu bine!

    05.01.2010, 16:54:07
  • foambubbles
    foambubbles

    FoamBubbles va ofera pachete promotionale de produse, cu reduceri de 30-40 %. Mai multe detalii in magazinul www.breslo.ro/Shop/foambubbles
    Noi seturi la preturi speciale... in curand. :)

    09.01.2010, 18:17:42