Forum: Suport Breslo repostare produs

  • user71947
    user71947

    Unde as putea citi reguli privind repostarea unui produs? Tocmai am fost taxata pentru repostarea unui produs(fir lana) care a fost postat cu mult timp in urma si pe care l-am vandut in afara magazinului si i-am pus stoc "0" ,apoi am primit aproximativ acelasi fir, caruia i-am facut o noua poza, l-am postat si ulterior l-am scos deoarece mi-a trebuit la un proiect.
    Doresc sa fiu corecta si in acelasi timp doresc sa aflu care sunt regulile.
    In magazin am avut produse(textile, aplicatii) cate o bucata , care ulterior s-a vandut, apoi am gasit produse similare le-am fotografiat din nou si le-am postat. Nu as vrea sa am probleme din acest motiv.
    Multumesc.

    30.04.2015, 17:55:24
  • joulibiju
    joulibiju

    Vezi in josul paginii, pe acelasi rand cu "Forum", sectiunea "Termeni si conditii", apoi "Permis si interzis pe Breslo".
    A mai fost un topic mai lung si mai detaliat, dar nu pot sa-mi aduc aminte acum.
    Sper sa-ti ajute!

    30.04.2015, 20:54:29
  • user71947
    user71947

    Multumesc mult.

    01.05.2015, 08:52:48
  • MariusRF
    MariusRF

    Ati pus in locul produsului vechi o alta poza si ati pus stoc? Va intreb ca sa stiu sa evit, pentru ca si noi am fost taxati din cauza ca am apasat de doua ori butonul salveaza si nu am vazut ca s-a activat produsul de doua ori. Insa dupa ce am luat legatura cu echipa Breslo, am inteles unde era greseala.
    O zi buna!

    06.05.2015, 18:31:27